Takip Edin

DİZİ

Teşkilat Dizisi Hazırlıklarını Tamamladı 7 Mart Pazar Günü Yayında

teskilat-kadrosu

Teşkilat dizisi hazırlıklarını tamamladı. MİT olaylarını konu alan dizi, 7 Mart Pazar günü TRT 1 ekranlarında yayında.

Teşkilat dizisi hazırlıklarını tamamladı. Heyecan ve merakla beklenen dizinin görüntüleri gündem oldu. Nefes kesen tanıtım ile birlikte aksiyon fırtınası esti. Kısacası, Teşkilat dizisinin yayın tarihi belli oldu. TRT 1 ‘de Pazar günü izleyiciyle buluşacak olan dizi merakla beklenmekte.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın özellikle bilinmeyen ve bu zamana kadar hep gizli tutulan kampüsünden görüntüler ilk kez ekranlarda. Sonunda MİT‘in görevlerinde kullanılan teknolojik gereçler seyirciyle buluşacak. Fakat İHA/SİHA teknolojisinde kullanılan araçları gören seyircinin heyecanlı bekleyişi arttı.

teskilat-dizisi

İZLEYİCİNİN BÜTÜN İLGİSİ TEŞKİLAT’TA

İzleyicinin merak beklediği MİT yapılı Teşkilat dizisi başrol oyuncu kadrosuyla, daha meraklandırıcı bir hal aldı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı dizi tanıtım filmiyle büyük ilgi gördü.

Konusu ise; Yedi vatan sevdalısı insanın kalabalık içerisindeki üstlendikleri zorlu görevler. Artık yer altında mücadele vermeye devam edecekler.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın olağandışı mücadeleleri senaryoda yerini aldı. Fakat, Türkiye tarihinin yaşanan olaylarını ve gerçek kahramanlarını konu alan Teşkilat, zorlu bir serüvene ev sahipliği yapacak. Fakat dizi de, kimin iyi, kimin kötü olduğu belli olmaması, tartışma konusu.

Güçlü kadrosuyla ekranlara gelecek olan Teşkilat’ın yapımı TIMS&B Productions, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Ayrıca Teşkilat dizisinin yönetmenliğini Hakan Kırvavaç üstlenirken senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme almıştır.

Ek olarak böyle büyük çaplı bir proje yakın zamanda Başkent Ankara’ da yer almamıştı. Dizi de Ankara‘nın bir çok semtini göreceğiz. Fakat hemen hemen her semtte sürdürülecek olan dizinin çekimlerinde ilçe olarak Keçiören, Akyurt, Altındağ, Gölbaşı, Polatlı ve Sincan başta olmak üzere pek çok ilçeden yararlanıldığı açıklandı.

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir