Takip Edin

Survivor 2021

Survivor’dan Diskalifiye Haberi!

dokunulmazlık-oyunu-kim-kazandi-survivor-yeni-bölüm

Survivor’dan diskalifiye haberi geldi. Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor yarışmasında ünlüler takımından Çağrı Atakan’ın diskalifiye edildiği bilgisi geldi.

survivor-diskalifiye

Survivor’dan diskalifiye haberi geldi. Daha önce sürekli olarak tartışma çıkaran Survivor 2021 yarışmacısı Çağrı Atakan’ın diskalifiye haberi gündeme oturdu. Acun Ilıcalı tarafından sürekli ikaz edilen yarışmacı, adaya veda etti.

Hayallerinde sona yaklaşamadan veda eden yarışmacı, diğer yarışmacılarla tartıştığı için diskalifiye oldu.

TARTIŞMALARA TAKIM ARKADAŞLARI MÜDAHALE ETTİ

Survivor yarışmasının son bölümünde Doğan ve Dora arasında bir gerginlik yaşandı. Sonrasında takım arkadaşlarının müdahalesiyle tartışma sakinledi. Çağrı ise olayda Poyraz’ın eline vurdu. Yaşanan olaydan sonra Acun Çağrı’yı uyardı. Ardından Acun “O hareket hiç hoş bir hareket farkındasın değil mi? Yarışma kuralları var sen sinirini burada deşarj etme.” diyerek tepki gösterdi.

Survivor’ın 27 Şubat tarihli son bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ada konseyine gitti. Konseyde en fazla ismi yazılan Öykü, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.

Survivor’da pazar ve salı akşamı da adayların belli olmasının ardından eleme konseyi gerçekleşecek. Survivor’dan elenen isim 2 Mart Salı gecesi belli olacak.

YARIŞMADA NELER OLDU?

Bir hafta daha adada kalmak isteyen yarışmacılar, güç ve dengenin önemli olduğu oyunda ciddi performans sergiledi. Son turda başarılı olan Steven, gönüllüler takımına dokunulmazlık oyununda seçim avantajını kazandırdı. Skor Ünlüler lehine 5-3 iken Gönüllülerden sürpriz atak geldi. Yedi karşılaşmayı üst üste alarak dokunulmazlık oyununu cumartesi gecesi de gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımı ise eleme konseyine gitti.

Bayrak yarışında gönüllülerde Ayşe, ünlülerde ise Batuhan atıcıydı. Oyunda atışa önce gelen gönüllüler takımı, atışları avantajlı yaptı. Ayşe, üç başarılı atışı yaparak takımına beşinci kez üst üste market oyununu kazandırdı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir