Takip Edin

Survivor 2021

Survivor’da Ödül Oyununu Hangi Takım Kazandı?

22-subatta-survivor-odul-oyununu-hangi-takim-kazandi

Surivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? Dün akşam oynanan oyunda kazanan takım belli oldu! Survivor’da Ödül oyunu oynandı. Haftaiçi her akşam Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021’de ünlüler ve gönüllüler takımı yeni bir ödül oyunu için mücadele verdi.

Survivor’da ödül oyunu gerçekleşti. Acun Ilıcalı‘nın sunduğu yarışmada heyecanlı geçen yarışmanın kazananı gönüllüler takımı oldu. Bu haftaki yarışmada ödül market ve yiyecek oldu. İki oyundan da elleri boş dönen ünlüler takımı adalarına buruk bir vaziyette gitti. Gönüllüler takımı ise oyunu kazanmanın sevincini yaşadı. Ancak ünlüler takımında Batuhan ve Merve arasında gerginlik oldu. Batuhan, takım arkadaşını yalancılıkla suçladı. Fakat Merve’nin cevabı da gecikmedi.

survivorda-ödül-oyunu-oynandı-kim-kazandi-

Survivor’da Ödül Oyunları: Market

Dün akşam yayınlanan Tv programda takımlar ödül oyunu için mücadele etti. Survivor’da ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Market oyununda yarışmacılar parkurda yerlerini aldı. Ayrıca ödül, sıvı yağ, domates ve nohut olan erzak paketi. Yarışmada dört erkek ve dört kadın yer aldı. Ayrıca takım olarak denizde sandal üzerinde yer alan küplerin sahile taşınması gereken oyunda yarışmacılar canlarını dişlerine takarak mücadele etti. Ayrıca ünlüler seçim avantajını yakalarken oyunun ilerleyen dakikalarında gönüllüler, skoru 6-2’lik farka çıkarttı. Son oyunda Dora ile Batuhan arasında gerçekleşti. Oyunu kazanan Dora, takımına ödülü kazandıran sayıyı da almış oldu.

survivorda-ödül-oyunu-oynandı-kim-kazandi-

Survivor’da Ödül Oyunları: Yiyecek 

Yarışmacılar ikinci kez karşı karşıya geldi. Bu kez ödül yiyecek oldu. Ada içinde yemek fırsatını yakalamak isteyen iki takım da kıyasıya mücadele etti. Parkurda yarışmacılar en çok asma denge engeli zorladı. Ancak sepetlere atılacak üç basketle takımlar sayı almak için yarıştı. Yarışmayı parkurda daha başarılı olan gönüllüler takımı aldı. Üç çeşit pizza ve kola ödülü gönüllülere gitti.

Takım Kaptanları da Belli Oldu

Haftaiçi hergün yayınlanan yarışmada perşembe günleri takım kaptanları da belli oluyor. Buna göre, ünlüler takımında dün akşam Çağrı kaptan oldu. Gönüllüler takımında ise Poyraz kaptan oldu.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir