Takip Edin

Survivor 2021

Survivor’da Bu Hafta Adaya Kim Veda Etti? 20 Nisan SMS Birincisi Kim?

dokunulmazlık-oyunu-kim-kazandi-survivor-yeni-bölüm

Survivor 2021’de bu hafta adaya kim veda etti? 20 Nisan’da SMS oylamalarında sıralama nasıl? Adaya veda eden isim yaşadıklarına inanamadı… İşte hepsi ve daha fazlası…

Survivor 2021 geçtiğimiz gece nefesleri kesecek oyunlara sahne oldu. İki takım önce iletişim oyunu için sahaya çıktılar. Parkurlarda gösterdikleri performansla kendilerine hayran bırakan iki takım, kıyasıya mücadele sergiledi. Ancak iletişim oyunlarında duygusallığın ağır bastığına daha öncede şahit olmuştuk. Bu gecede aynı duygulara tanıklık edildi. Ünlüler takımı iletişim ödülünün sahibi olarak, ada hayatındaki yalnızlıklarını bir nebzede olsa baskılayabildiler.

survivor-2021-eleme-gecesi

Daha önceki eleme oyunlarının sonunca Dora ve İlayda potaya giren isimler oldular. Ancak Survivor 2021’de 20 Nisan tarihinde SMS oyları ile birinci olan Steven, eleme potasına üç isim daha ekledi. Sergen, İsmail ve Reşat. Böylece haftanın eleme potasına Dora, İlayda, İsmail, Sergen ve Reşat girmiş oldu.

Cumartesi günü yapılmış olan SMS oylamalarının sonucu bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Alınan oylar neticesinde Gönüllüler takımından Reşat 20 Nisan’da adaya veda eden isim oldu. Fakat Reşat Acun Ilıcalı’nın ismini söylemesinin ardından büyük bir üzüntü yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Reşat; “Rüya gibi sanki. Kampta ya da adada uyanıp o rüya bitecek gibi geliyor. Sanki şaka deyip başka isim açıklanacak gibi geliyor bana. Hiç bir zaman bir arkadaşımla sorunlar yaşamadım. Diyecek fazla bir şey de bulamıyorum.” şeklinde açıklamada yaptı.

survivor-resat-kimdir

Survivor 2021 15. Hafta SMS Sıralaması

Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının SMS sıralamaları belli oldu. Her hafta farklılık göstermesi heyecanı giderek doruklara taşıyor. 20 Nisan’da verilen sonuçlara göre; Ünlüler takımında bu hafta Sergen, Gönüllüler takımında ise Steven birinci oldu. Poyraz ise bu haftayı takımın ikinci olarak tamamladı. İşte her iki takımında SMS sıralaması;

gonulluler-takimi-sms-siralamasi-20-nisan

Gönüllüler takımında Steven birinci olurken, Ayşe 7. sırada yer aldı. Aleyna Çalışkan ise haftayı son sırada tamamladı.

unluler-takimi-sms-siralamasi-20-nisan

Ünlüler takımında ise Sergen bu hafta SMS birinciliğini kazandı. Melis ve Çağrı ise takımın sonuncuları oldu.

Survivor Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir?

1990 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gelen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of’ta tamamladı.

2014 yılında Ordu Üniversitesi’nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında ise karate ve vücut geliştirme sporlarıyla ilgilenmeye başladı. Lise eğitimi dönemi süresince karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme sporu ile ilgilenmeye devam etti.

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir