Takip Edin

Survivor 2021

Survivor’da Birleşme Partisi Merakla Bekleniyor!

dokunulmazlık-oyunu-kim-kazandi-survivor-yeni-bölüm

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da birleşme partisi için programın sunucusu Acun Ilıcalı, 27-28 Mart’ta olur açıklamasını yapmıştı. 56. bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla sabırsız bekleyişler artmaya başladı. Ayrıca seyircinin de heyecanı artarken dakikalar sayılmaya başlandı.

TV Programı Survivor’da birleşme partisi bu akşam da devam ediyor. Partiye savage love ve swalla şarkılarının sahibi dünyaca ünlü isim Jason Derulo geldi. Hatta Acun Ilıcalı, Derulo’nun geleceğini haftalar öncesinden açıklamıştı. Yarışmanın tanıtım görüntülerinde heyecan dolu bir konser ortamı izleyicilerde de merak uyandırıyor. Partiye Survivor’ın son şampiyonu Cemal Can Canseven’in de katılması ve yeni şarkısıyla ekrana gelmesi dinleyicileri coşturduğu ekranlarda. Heyecan dolu partiye geri sayımlar başladı. Gönüllüler takımının yarışmacısı Yiğit Poyraz’ın tanıtımda ekranlara yansıyan zeybek oynadığı görüntüleri izleyicileri daha da heyecanlandırdı. Aynı zamanda izleyicilerde merak da uyandırıyor. Yarışmanın yeni bölümünü merakla bekleyen izleyici, bu akşam TV8 ekranlarında yeni bölümle buluşacak. Ayrıca milyonların iple çektiği, yarışmanın heyecan verici birleşme partisinde sonunda büyük gün geldi. Reytingleri şimdiden alt üst edecek olan yarışma ekran karşısında yerini almaya hazır.

survivorda-birlesme-partisi-merakla-bekleniyor-

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor, Acun Medya imzasını bünyesinde barındırmakta. Ayrıca Türkiye’nin en fazla izleyici kitlesine ulaşan yarışmanın bu sezonki oyuncu kadrosu da dikkat çekici. Ünlüler takımında; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Barış Özbek ve İlayda Şeker gibi başarılı ünlüler yer almakta.

Gönüllüler takımında ise; Uğurtan Dora, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Yunus Emre Karacak, Yiğit Poyraz; Sena Özdemir Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam gibi isimler yer almakta. Her hafta birbirinden ilginç olayların ve bambaşka yarışmaların, ödüllerin yer aldığı yarışmada bu akşamki birleşme partisinin olduğu bölüm heyecanla beklenmekte.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir