Takip Edin

Survivor 2021

Survivor’da Eleme Adayı Kim Oldu?

dokunulmazlık-oyunu-kim-kazandi-survivor-yeni-bölüm

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Adaların birleşmesinin ardından ikinci eleme konseyi de gerçekleşti. Ekranlarda izleyici karşısına çıkan TV programı Survivor’da dün akşamki bölümde yeni eleme adayı belli oldu. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyununu hangi takım aldı?

Survivor’da ilk eleme adayı belli oldu. 30 Mart 2021 Survivor yeni bölümünde yeni eleme adayları da açıklandı. Dokunulmazlık oyunu oynandı. TV programı Survivor’ın yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu hangi takım aldı?

Yayınlanan son bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılar, 30 Mart 2021 tarihli bölümde eleme konseyine rahat çıkmak için mücadele etti. Oynanan dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı aldı. Eleme konseyine giden iki takımda da isimler çıktı. Geçtiğimiz gün gönüllüler kaybetmiş ve hatta Hanzade ve Aleyna Çalışkan aday olmuştu. Dün akşam yayınlanan son bölümde de ünlüler takımı oyunu kaybetti ve isim yazmak durumunda kaldı. Ünlüler takımının adayı Öykü oldu. Böylelikle eleme konseyinde haftanın yeni ve üçüncü ismi Öykü oldu. Yarışmada heyecanlı anlar da yer aldı. Voleybol karşılaşmasının yayınlandığı bölümde neler oldu?

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’un yeni bölümü ekrana çıktı. Eleme adayı kim oldu? Son bölümde ünlüler takımının oyunu kaybetmesiyle birlikte yeni eleme adayı da belli oldu. Buna göre; yapılan SMS oylamasında ünlüler takımında Öykü üçüncü eleme adayı oldu. Ancak Pazartesi günü yayınlanan bölümde de Hanzade ve Aleyna Çalışkan aday olarak yer almıştı. Yarın akşam 1 Nisan’da yayınlanacak bölümde adaya veda eden isim ekranda yer alacak.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM ALDI?

Birleşme partisi sonrası oynanan ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı aldı. Ancak dün akşam yayınlanan yeni bölümle dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı aldı. Ayrıca yarışma anında İsmail’in atışları ile avantaj oyununu ünlüler aldı. Steven’ın itirazı sonrasında Acun Ilıcalı kamera kayıtlarına baktı. Ayrıca bu sonuçla avantajın kazananı gönüllüler takımı olmuş oldu. Sonraki etapta ise yarışmacılar dokunulmazlık için yeni bir mücadeleye girişti. Ayrıca avantajı elinde tutan gönüllüler skoru 8-8’e getirdi. Böylelikle Aleyna Kalaycıoğlu ile gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununun kazananı oldu.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir