Takip Edin

Survivor 2021

Survivor Yarışmacısı İsmail Balaban Şok Üstüne Şok Kahreden Haberi Annesi Verdi

survivor-2021-tv-8-canli-izle

Survivor yarışmacısı İsmail Balaban şok üstüne şok yaşadı. Başarılı yarışmacı, ünlüler takımının ödül oyununu kazanmasının ardından iletişim ödülü aldılar. Survivor’da kazandıkları ödül sonucunda annesi ile konuşan yarışmacı, kahreden haberi annesinden aldı.

Survivor yarışmacısı İsmail Balaban şok üstüne şok kahreden haberi annesi verdi. Yarışmanın ilk günlerinden itibaren sürekli olarak nişanlısı hakkında konuşmalar yapan Balaban’a annesi, şoke edecek gerçekleri söyledi. İzleyicilerle birlikte Acun Ilıcalı’da duruma üzüldü.

survivor-yarismacisi-ali-balaban-sok-ustune-sok-yasadi.

Survivor Yarışmacısı Balaban’ın Annesi Açıkladı!

Survivor yarışmacısı İsmail Balaban’ın annesi, iletişim ödülü neticesinde oğlu ile konuştu. İsmail’in annesi, nişanlısı hakkında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Anne Balaban oğluna: “O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada” dedi.

Gamze Atakan hakkında oğluna ikazlarda bulunan anne Balaban’ın açıklamaları izleyenleri de şoke etti. Hatta programın sunucusu Acun Ilıcalı, yaşanan bu duygusal sözler üzerine göz yaşlarını tutamayan İsmail Balaban’a; isterse nişanlısı ile konuşma hakkı vereceğini açıkladı. Ancak İsmail ise; bunun yerine annesi ile tekrardan konuşmak istediğini belirtti.

Survivor’ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde ekranlara gelen duygusal anlar; izleyenleri de şaşırttı. İletişim oyununu kazanan ünlüler takımında İsmail’in bu görüşmeleri, programa damgasını vurdu. Ayrıca Survivor 2021 tv programı’nda dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alan İsmail, son bölümde annesi ile arasındaki diyalog ile göz yaşlarını tutamadı.

survivor-yarismacisi-ali-balaban-sok-ustune-sok-yasadi

Daha önce nişanlı olduklarını söyleyen İsmail, annesinden şoke eden sözleri duydu. Anne Balaban: “Oğlum, senin bırakıp gittiğin gibi değilmiş hiçbir şey burada. O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin” açıklamalarını da yaptı.

Acun Ilıcalı’nın nişanlısı ile görüşme fırsatı vermesine rağmen; İsmail Balaban bunun yerine birkez daha annesi ile görüşmek istediğini açıkladı. Peki yarışmacının nişanlısı olan Gamze Atakan kimdir?

İsmail Balaban’ın nişanlısı olarak gündeme gelen Gamze Atakan hakkında bilgiler araştırılmaya devam etmekte. Özellikle survivor takipçilerinin yoğun bir şekilde aradığı isimler arasında yer almakta. Gamze Atakan ve İsmail Balaban çifti, geçtiğimiz 2020 yılında nişanlandılar.

Ayrıca Balaban, yarışma boyunca da sıklıkla nişanlısından söz etti. Hatta yarışma sonrası evleneceklerini söyledi. Ancak Atakan’ın nişan atmasına neden olan konu ise: henüz bilinmemekte.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir