Takip Edin

Survivor 2021

Birleşme Partisinde Şarkı Yarışması Oyununu Kim Kazandı?

survivor-sarki-yarismasi-kim-kazandi-birlesme-partisi

Survivor Birleşme Partisinde Şarkı Yarışması şampiyonu kim? Ekranların sevilen yarışması Survivor’da birleşme partisi için programın sunucusu Acun Ilıcalı, 27-28 Mart’ta olur açıklamasını yapmıştı. 56. bölümün yayınlanmasıyla birleşme partiside gerçekleşti. 

Survivor Birleşme Partisinde Şarkı Yarışması şampiyonu kim? Survivor’da dün birleşme partisi gerçekleşti. Partide şarkı yarışması yer aldı. Ayrıca yarışmanın ödülü önümüzdeki yıl 3 yakını ile Dominik’e gitmek oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımları birbirinden şık elbiselerle birleşme kokteyline geldi. Ayrıca Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV programında birleşme partisi kokteyl ile başladı. Hatta kokteylde Yunan takımı da yer aldı. Ayrıca programın sunucusu Acun Ilıcalı, Yunanca bir şekilde hoş geldiniz diyerek karşıladı. Ancak Survivor 2021 ve Yunan takımlarının kısa sürede kaynaşmış olması da gözlerden kaçmayan bir detay oldu.

survivor-sarki-yarismasi-kim-kazandi-birlesme-partisi

ŞARKI YARIŞMASI ŞAMPİYONU KİM?

Survivor birleşme partisine şarkı yarışması damga vurdu. Ayrıca programa Tarık Sezer ve orkestrası da katıldı. Böylelikle gözler şarkı yarışmasına çevrildi. Yarışma anında geceye damga vuran isimler de hemen ortaya çıktı. Dora’nın Kumralım; Batuhan’ın Yorgunum Hayat; İlayda’nın Bim Bam Bom; Çağrı’nın Aldırma Gönül; İsmail’in Koca Yusuf; Poyraz’ın Bitez Yalısı; Reşat’ın Hey Gidi Hey; Aleyna Kalaycıoğlu’nun Ander Sevdaluk; Ayşe’nin Padişah; Sergen’in Haydi Gel İçelim; Steven’ın Ankara’nın Bağları, Hanzade’nin Hele Bir Gel, Berkay’ın Nalan; Doğan’ın Damla Damla; Melis’in Aldatıldık; Merve’nin Aşka Yürek Gerek; Aleyna Çalışkan’ın A be Kaynana; Öykü Çelik’in Gurbet; şarkılarını seslendirdiği anlar yaşandı. Görüntüler, izleyicilere de yarışmacılara da keyifli dakikalar yaşattı.

Finale kalan isimler de ortaya çıktı. Ünlülür takımında İlayda 89 puanla, gönüllüler takımında da Aleyna 90 tam puan alarak finalde karşı karşıya geldi. Ayrıca iki yarışmacı finalde birkez daha sahneye çıktılar ve şarkı söylediler. Ancak yarışmanın sonunda kazanan Aleyna oldu. Bu şekilde şarkı yarışmasının şampiyonu olmuş oldu ve geceye damga vuran isim olarak ortaya çıktı. Böylelikle Survivor 2021 birleşme partisinde şarkı yarışmasını Aleyna aldı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir