Takip Edin

Survivor 2021

Survivor İletişim Ödülü Ve Kıyasıya Mücadele

Survivor iletişim ödülü hangi takıma gitti? Son oynanan iletişim ödülünü kazanan takımı bekleyen sürpriz neydi?

Survivor iletişim ödülü bugünün konusu. Survivor 2021’de dün oynanan iletişim ödülünü gönüllüler takımı kazandı. Salı akşamları oynanan iletişim oyununda bu hafta da kıyasıya rekabet oldu. Yarışmacılara, sevdiklerinden gelen mesajlar ada hayatında büyük motivasyon kaynağı sağlıyor. Yarışmacılar sevdiklerinden gelen bir mesaj için tüm güçlerini oyunda sergiliyor.

Bu haftaki İletişim Ödülü

Bu hafta ödül gönüllüler için ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları almaktı. Ünlülerde ise ödül ailelerden gelen mektupları okumaktı. Mücadelenin hız kesmeden devam ettiği oyunda ilk etabı ünlülerden İsmail – Merve, gönüllülerden Aleyna – Poyraz ikilisi başlattı. 

Poyraz, Merve’den önce dört başarılı atış yaparak avantaj oyununu gönüllüler takımına getirdi. Sonraki turda ise gönüllüler avantaj oyunu sayesinde oyuna motive olarak çıktı. Oyuna motive bir şekilde başlayan gönüllüler, 3-0 öne geçti. Ünlüler takımı ise mücadeleyi bırakmadı. Gönüllüler takımını yakalayarak üst üste aldıkları oyunlar sayesinde skoru 3-3’e getirdi. Oyunun sonlarında ise skor 9-9 oldu ve oyun bayrak yarışına kaldı.

Bayrak yarışında rakibinden önce altı başarılı atış yapan isim Poyraz oldu. Böylece Poyraz iletişim oyununu kendi takımına kazandırmış oldu. Ünlüler takımı ise iletişim oyununu bu hafta da kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı.

Steven’a Kardeşlerinden Mesaj

Steven’a abisi çok güçlüsün bu şekilde devam et mesajıyla destek oldu. Daha sonra ablasından fotoğraf ve mesajı gören Steven duygusal anlar yasadı. Ablası, önemli olan her zamanki gibi kendine güvenmek ve ciddi olman, seni çok seviyoruz mesajıyla desteğini gönderdi.

survivor-iletisim-ödülü

Aleyna Herkesi Ağlattı

Kardeşi ve annesinden gelen fotoğraflı mesaj karşısında göz yaşlarına hâkim olamayan Aleyna yoğun duygular yaşadı. Sağlık sorunlarından dolayı konuşamayan kardeşinin ağzından gelen mesajı okuyan Aleyna göz yaşlarını tutamadı. Son olarak Aleyna’nın duyguları karşında göz yaşlarını tutamayan arkadaşları da alkışlarıyla ona destek oldu.

Reşat Göz Yaşlarını Tutamadı

Sevdiklerinden aldığı fotoğraf ve mesajlarda rahmetli babaannesini gören Reşat sonunda kendini tutamadı ve ağladı. Son olarak ise ailelerinden ve sevdiklerinden gelen fotoğraflı mesajlar karşısında tüm yarışmacılar duygusal anlar yaşadı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir