Takip Edin

DİZİ

Survivor Birleşme Partisi Ne Zaman? Açıklandı!

dokunulmazlık-oyunu-kim-kazandi-survivor-yeni-bölüm

Survivor birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisine gelecek isimleri programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı açıkladı.

Survivor birleşme partisi için geri sayım devam ediyor. Bu zamana kadar her yıl yayın hayatını sürdüren Survivor’da nefes kesen bir sezon daha devam etmekte. İzleyiciler birleşme partisinin ne zaman olduğunu merak etmeye başladı. Yaşanacak olan partiyle beraber iki rakip takım oyuncuları aynı ada da yaşamaya başlayacak. Peki birleşme partisi ne zaman? Kimler katılacak? İşte birleşme partisiyle ilgili detaylar…

survivor-birlesme-partisi-tarihi-aciklandi-kim-katilacak

Adaların Birleşmesi

Survivor’ın her sezonunda olduğu gibi bu sezon da ünlüler ve gönüllüler takımında elenen isimler oldu. Ancak yarışmacıların sayılarının azalmasıyla birlikte takımlar aynı adada yaşamaya başlayacak. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde birleşme partisine ilişkin detayları programda açıkladı. Ilıcalı konuya ilişkin: ‘Birleşme partisi 27-28 Mart’ta olacak, ayrıca çekim 25-26 Mart olur’ açıklamasını yaptı.

27-28 Mart’ta

TV Programı Survivor 2021 sezonunda birleşme partisinin tarihleri açıklandı. Buna göre; 27-28 Mart’ta yapılacağı belli oldu. Ayrıca Acun Ilıcalı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ‘Birleşme partisi de 27-28 Mart’ta olacak, çekim 25-26 Mart olur, 2 hafta kaldı. Çok da güzel bir parti olacak inşallah. 28’i parti olur.’
Ilıcalı, birleşme partisine konuk olacak isimleri ise şu şekilde duyurdu: “Swalla ve Savage Love şarkılarının arkasındaki büyük isim, ayrıca dünyaca da ünlü şarkıcı Jason Derulo, Survivor birleşme partisinde sahne alacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek.”

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir