Takip Edin

Survivor 2021

Survivor 21 Şubat Tarihinde Neler Yaşandı? Eleme Heyecanı!

survivorda-birlesme-partisi-merakla-bekleniyor-

Survivor 21 Şubat tarihinde yapılan mücadeleyi hangi takım kazandı? Mücadele sonrası eleme potasına kimin ismi girdi?

Survivor 21 Şubat tarihinde Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu oynadı. Böylelikle oyun sonrası eleme turu gerçekleşti. Ancak geçtiğimiz haftanın ilk dokunulmazlık oyunu Gönüllülerin zaferi ile son buldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler ise Yiğit Oruçoğlu’nu eleme potasına koydu. Yapılan ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası yeni bir aday eleme potasında yerini aldı. Bu nedenle dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı merak ediliyor.

Survivor’a bu hafta kim veda edecek? Eleme potasına kimin ismi düştü? TV8‘in en çok izlenen programı olan güç ve akıl yarışması Suvivor’da 21 Şubat tarihinde neler oldu? Öte yandan Acun Ilıcalı tarafından sunulan Survivor yarışmasının bu haftaki dokunulmazlık sembolü hangi takıma gitti? Bununla birlikte dokunulmazlık oyununun sahibi belli oldu.

survivor-21-subat-tarihinde-neler-yasandi-elenen-kim-oldu

Survivor 21 Şubat Tarihinde Dokunulmazlık Sembolünün Sahibi Belli Oldu!

Survivor 2021‘de dokunulmazlık sembolünü hangi takımın? Böylelikle Survivor 21 Şubat tarihinde dokunulmazlık sembolünün sahibi belli oldu. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununun sahibi Gönüllüler oldu. Ünlüler ise eleme adayını belirlemek üzere konsey huzuruna çıktı. Bu nedenle Yiğit ilk hafta eleme potasına atılan isim olmuştu. Bu hafta ise Ünlüler, eleme potasına Çağrı’yı koydu. Yani bu hafta eleme potasında Yiğit ve Çağrı yer alıyor. SMS kararı sonucu elenecek olan aday belli olacak.

survivor-21-subat-tarihinde-neler-yasandi-elenen-kim-oldu

Bu Hafta Hangi İsim Adaya Veda Edecek? Yiğit mi, Çağrı mı?

Yapılan mücadele sonrası Gönüllüler dokunulmazlık sembolünü alan taraf oldu. Bundan dolayı ikinci defa eleme konseyine Ünlüler çıktı. Geçen hafta yapılan eleme potasından Yiğit’in adı çıkmıştı. Ancak Ünlüler takımı bu haftada eleme potasına Çağrı’yı yazdı. SMS sonucu kimin eleneceği haftanın son gününde belli olacak.

Geçen hafta SMS sıralamasında birinci Batuhan olmuştu. Bunun dışında SMS oylamasında ikinci sırada İsmail yer aldı. Üçüncü sırada ise İlayda bulunuyordu.

Bu hafta eleme potasına Yiğit ve Çağrı’nın girmesi izleyicide merak uyandırdı. Eleme potasından Çağrı‘nın adı çıkmasından sonra Ünlüler takımında kopmalar ve gruplaşmalar meydana geldi. Survivor hafta içi hafta sonu belirli günlerde TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir