Takip Edin

KADIN

Seda Bakan Kıyafeti ile Şaşkına Çevirdi! 15 Bin 700 TL

seda-bakan-kiyafeti-olay-oldu

Seda Bakan başarılı oyunculuğu ve güzel fiziği ile bir çok kişi tarafından taktir toplamaya devam ediyor. Güzel oyuncu son olarak yaptığı sosyal medya paylaşımı ile kendisinden söz ettirdi. Seda Bakan’ın giydiği kıyafetin fiyatı şok etkisi yarattı.

seda-bakan-pahali-kiyafet

Seda Bakan kıyafeti ile gündeme damga vurdu. Güzel oyuncu sosyal medyada dikkatleri üzerine toplayan ünlüler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu paylaşımlar ile gündeme damgasını vurmuştu. Şimdi ise giydiği kıyafetin fiyatı ağızları açık bıraktı.

seda-bakan-elbisesi-dudak-ucuklatti

Seda Bakan 2014 yılında başarılı müzisyen Ali Erel ile dünya evine girmişti. Evliliklerinin 5. yılında kızları dünyaya geldi. Başarılı oyunculuğunun ardından başarılı bir de anne olan Seda Bakan, bu defa beklenmedik bir şekilde gündeme geldi. Kıyafetinin fiyatı tam tamına 15 bin 700 TL!

seda-bakan-sosyal-medyayi-salladi

Raisa ve Vanessa’nın imzasını taşıyan elbise ile ünlü güzelin pozları beğeni yağmuruna tutuldu. Mehmet Arslan’ın objektifinden sergilenen fotoğraflar bir çok yorum aldı. Fakat Seda Bakan kıyafeti ile beğenildiği kadar da eleştiri aldığını görüyoruz. Fiyatının bu denli pahalı olmasını eleştiren sevenleri de azımsanmayacak kadar çok.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir