Takip Edin

DİZİ

Ramo 34. Bölüm Fragmanı Yayında!

ramo-34-bolum-fragmani-

Ramo 34. bölüm fragmanı yayına girdi. Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo, 34. bölümü ile seyirciyle buluşacak. Artık, Ramo ve Sibel kavuşuyor.

Ramo 34. bölüm fragmanı yayına girdi. Yayınlanan tanıtım videosu gündeme damga vurdu. Seyircide büyük etki bırakan dizi de bu hafta neler olacağı merak konusu.

ramo-dizisi

Geçen hafta ki bölümünde Ramo, Sibel’in kaçırıldığını öğrenmiştir. Ancak Sibel’i Mazhar kaçırmıştır. Ramo, Sibel’i geri almak için planlar yapmaya başlar. Ramo aynı zamanda büyük patron Yıldırım’ın işini bitirmek için kollarını sıvamıştır. Doğu ile birlikte Yıldırım’ın evini basar. Yıldırım’a, Mazhar’ı aratarak Sibel’i bırakmasını istemiştir. Sonunda Yıldırım, Ramo’nun isteğini yapmak zorunda kalmıştır. Artık Sibel’i, Mazhar’ın elinden kurtarır.

RAMO KONTROLÜ ELE ALIYOR

Şerif, evin çevresine keskin nişancılarını yerleştirip Ramo’yu öldürmeyi düşünüyor. Ramo, silahını Mashar’a doğrultuyor. Mashar, masayı toplayıp Ramo’dan Cemil’i öldürmesini istiyor. Fakat Ramo, Cemil’in işini bitireceğini ancak onu öldürmenin iyi bir fikir olmadığını söylüyor. Ramo, Cemil’in karşısına çıkıp onu tehdit ediyor. Bu yüzden Cemil, Ramo’nun dediklerini yapmak zorunda kalıyor.

Mazhar, Sibel’in gitmesine izin verdi ancak Ramo’nun Yıldırım’la işi bitmedi. Sibel’i kurtaran Ramo, Yıldırım’ı alt etmeyi başardı. İstediğine ulaşan Ramo’nun bundan sonra nasıl planlarının olacağı merak konusu.

Ramo ve Sibel kavuşmuştur ve yeni evlerinde büyük bir kutlama ile nikah kıyılır. Ramo’nun İstanbul’u yönetecek olmasını içine sindiremeyen Korkut, ortalığı birbirine katacaktır. İstediğine ulaşan Ramo’nun, bundan sonra nasıl planlarının olacağı merak konusu.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir