Takip Edin

DİZİ

Netflix İçerikleri Yayınlandı

netflix-icerikleri

Milyonlarca kullanıcısı olan çevrim içi dizi ve film platformu Netflix ileri ki günler de yayınlayacağı içerikleri paylaştı. Yayınlanacak olan netflix içerikleri mart ayını kapsıyor.

İleri ki haftalarda çıkacak olan dizi ve filmler de, Netflix içerikleri yayınladı. Mart ayı içerisinde çıkacak netflix içerikleri belli oldu. Buna göre izleyicilerin en çok merak ettiği Formula 1: Drive to Survive dizisi ve Kağıttan Hayatlar isimli filmdi.

Netflix içerikleri, mart ayında yalnız dizi ve sinema filmlerini değil, aynı zaman da iki belgesel ve iki lisanslı içeriği de üyeleriyle paylaşıyor. Netflix’in mart ayında yayınlayacağı içerikler şunlar:

Diziler de: The One, 12 Mart’ta yayınlanacak, Formula 1: Drive to Survive ve Sky Rojo 19 Mart’ta yayınlanacak, The Irregulars 26 Mart’ta yayınlanacak.

Netflix, filmlerde ise, Kağıttan Hayatlar filmini ve Yes Day filmini 12 Mart tarihinde yayınlayacak.

Netflix İçerikleri: Diziler

Formula 1: Drive to Survive 

Formula 1 tutkunlarını ekran başına kitleyen dizi. 19 Mart’ta yeni sezonuyla tekrardan izleyici karşısında olacak. Ancak bu sezon ki konusu biraz farklı. Geçtiğimiz sene 2020’de Formula 1 pilotlarının neler yaşadığının anlatılacağı yeni sezon izleyicilerde merak uyandırıyor.

netflix-icerikleri

The One

Bir bilim insanının hikayesinin anlatıldığı dizi aynı zamanda ‘Gerçek Aşk’ ismiyle izleyici karşısında yer alacak. Aşkı bulmanın yollarını arayan bir bilim insanı. Ancak kurduğu bir ekip ve çöpçatanlık hizmeti. Fakat bu işler umdukları gibi olmayacak. Dizi 12 Mart’ta izleyiciyle buluşacak.

Sky Rojo

La Case de Papel dizisinin yapımcılarının yeni dizisi olarak izleyici karşısına çıkacak olan Sky Rojo’da, dizi üç kadının kaçma hikayelerini anlattı.  Dizi 19 Mart’ta izleyici karşısında yerini alacak.

The Irregulars

Sherlock Holmes’ın maceralarının anlatılacağı The Irregulars dizisi, 26 Mart’ta izleyiciyle buluşacak. Dizi, izleyicileri 1800’lü yılların Londra’sına götürürken aynı zamanda aksiyon ve macerayı da peşinde getirecek.

Netflix İçerikleri: Filmler

Kağıttan Hayatlar

Çağatay Ulusoy’un başrol oynadığı film, 12 Mart’ta izleyiciyle bulaşacak. Filmin yönetmen koltuğunda da Ayla, Türk İşi Dondurma ve hatta Müslüm gibi başarılı filmlere imzasını atmış yönetmen Can Ulkay yer alıyor. Filmin konusu, kağıt toplayan bir çöpçünün yaşam mücadelesini anlatıyor.

netflix-icerikleri

Yes Day

Bir aile filmi olarak izleyici karşısında olan Yes Day filmi, 12 Mart için vizyonda yerini aldı. Bu film ilginç bir konuyu içerisinde barındırıyor. Çocuklarına sürekli hayır diyen anne ve babanın ancak bir günlüğüne evet demelerini anlatıyor. O gün içerisinde yaşananlar. İşte bu film o günü anlatıyor.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir