Takip Edin

MAGAZİN

Sefirin Kızı’ndan Ayrıldı Latin Amerika’ya Yol Aldı

neslihan-atagul-sefirin-kizindan-ayrilip-amerikaya-yol-aldı

Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden, yaşadığı bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle ayrıldı. Ancak  Atagül’ün şöhreti Türkiye sınırlarını zorlamaya başladı.

Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisine rahatsızlığı sebebiyle veda etmişti. Fakat ünlü oyuncu tedavi süreci bittikten sonra kariyerinde hızla yükselmeye devam etti. Latin Amerika’nın en çok okunan dergisi HOLA’da kapak olarak yer alması gündeme bomba gibi düştü.

Atagül, ABD’nin en çok okunan dergilerinden HOLA’ya kapak oldu. Derginin kapağında yer alan ilk Türk oyuncu olan Atagül’ün görüntüleri büyük beğeni topladı. Ayrıca derginin tanıtımında İspanyolca konuşan Neslihan Atagül’ün sevenleri ünlü oyuncuyu övgüyle karşıladı.

Neslihan-Atagul-dogulu

NESLİHAN ATAGÜL ÖLÜM RİSKİ TAŞIYORDU

Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda başrol oynayan ve geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanan güzel oyuncu Neslihan Atagül, takip edilmeye devam ediliyor. Yaşadığı hastalık sebebiyle sevenlerinin yüreğini ağzına getiren yetenekli oyuncuyu eşi Kadir Doğulu hiç yalnız bırakmadı. Magazin gündeminden düşmeyen çift birlikte başaracağız notunu ekledi.

Neslihan Atagül hastalığının moralinin önüne geçmesine izin vermeyerek sosyal medya hesabında fotoğraf paylaşımına devam etti. Atagül’ün hayranları ise paylaşımları beğeni yağmuruna tuttu. Neslihan Atagül’ün son paylaşımında ise zayıf hali gözlerden kaçmadı. Hastalığı nedeniyle kilo kaybı yaşayan Atagül, diziden ayrılır ayrılmaz tedavi gördü.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir