Takip Edin

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Olay Sözler! Müge Anlı’da Ekrana Çıktı

harman-cinayetinde-kan-donduran-itiraf-müge-anlida

Müge Anlı’da olay sözler. Haftaiçi hergün yayınlanan Atv’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yeni gelişmeler yaşandı. 31 Mart 2021’de Müge Anlı’da neler oldu? Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.

Müge Anlı’da olay sözler… Hayatını kaybeden 62 yaşındaki bir kadın, babalarını suçlayan çocuklar, şüpheli iddialar ve akıllarda kalan soru işaretleri. Ayten Sevim neden öldü? Müge Anlı’da eşi ve kızlara ekran karşısına çıktı.

OLAY SÖZLER

TV Programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün Mürettin Sevim’in eşi Ayten Sevim’i durumu kritik olmasına rağmen hastaneden aldığı ortaya çıktı. Aynı zamanda İstanbul’a gittiği gerçeği. Ayrıca Ayten Sevim’in oğlu Ertuğrul Sevim’in olay sözler sarf etmesi stüdyoda ortalığın buz kesmesine sebep oldu. Müge Anlı, Ertuğrul’a “Baban annene bir şey yaptıysa yine ona sahip çıkacak mısın?” sorusunu sordu. Fakat Ertuğrul’un cevabı herkesi şok etti. “Ben babamın her türlü arkasındayım. Cezaevine girse de onu ilk ben görmeye giderim.” dedi. Ancak Anlı, Ertuğrul’un bu sözlerine sert tepki gösterdi.

“HAKSIZ TAHRİK İNDİRİMİNE AİLEDEN İSYAN”

Manisa’nın Soma ilçesinde vahşi bir cinayet gerçekleşti. Özcan Eren cinayetinde mahkeme ne karar verdi? Müge Anlı, olayla ilgili “Soma Soma olalı böyle vahşet görmedi.” demişti. Ayrıca Özcan Eren cinayetinde katil, haksız tahrik indiriminden 18 yıl hapis cezası aldı.

GÜVENDİ BORÇ BATAĞINA DÜŞTÜ!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te ilginç bir olay daha ekrana çıktı. Biri akraba olan diğeri de sevgilisi olan iki kişi tarafından dolandırıldı. Ayrıca Nalan Ülker’in dolandırılma iddiası Müge Anlı’da izleyicileri şok etti.

Kayıp çift sonunda ortaya çıktı. Onlarca mağdur, gözleri yaşlı çocuklar. Ayrıca iddiaların odağındaki isim açıklamalar yaptı. Emel Şimşek, sevgilisi Fatih Sönmez’den vazgeçtiğini açıkladı. Ancak iddiaların odağındaki isim Fatih’ten olay sözler.

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir