Takip Edin

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz Olayının Sır Perdesi Aralandı!

muge-anlida-lutfiye-gunduz-olayinin-sir-perdesi-aralandi

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz olayının gündeme gelmesi ile birçok iddia ortaya çıktı. Sunucu Müge Anlı ve ekibi 2013 yılında kayıplara karışan Lütfiye Gündüz’ü arıyor.

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz olayının araştırmaları sürüyor. Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici ile buluşan TV programı Müge Anlı, 4 Mayıs tarihinde Lütfiye Gündüz olayı ile alakalı açıklama yaptı. Ayrıca Müge Anlı, Lütfiye Gündüz olayının, Nezen Germiyen cinayeti ile bağlantılı olduğunu açıkladı.

Bunun dışında 8 yıl önce işlenen Nezen Germiyen cinayetinde baş şüphelinin ise Ahmet Taşkın olduğu iddia edilenler arasında yerini alıyor. Ayrıca 4 Mayıs günü açıklama yapan Duran Özdemir, eşinin kayıp olduğu gün onu aradığını fakat ulaşamadığını söyledi. Bunun ardından Yasin’in o gece evde olmadığını, kendisinin Lütfiye’yi aradığını belirtti.

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz Olayının Araştırmaları Sürüyor!

2013 yılında esrarengiz bir şekilde kaybolan Lütfiye Gündüz olayında şok iddialar stüdyoyu karıştırdı. Lütfiye Gündüz olayının Nezen Germiyen cinayeti ile bir bağlantısı olması herkesi şaşkına çevirdi. Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz olayının araştırmaları sürüyor. 

muge-anlida-lutfiye-gunduz-olayinin-sir-perdesi-aralandi

Bu olayın ardından stüdyoya gelip açıklama yapan Duran Özdemir, ‘Yasin, Lütfiye’nin kayıp olduğu gün evde değildi. Açıkladığı her şey yalan. Çünkü Yasin’in bizim ev ile alakası dahi yok. Yalanlarla değil, doğrularla gelin benim yanıma’ diyerek, eşinin kayıp olayı ile bir ilgisinin olmadığını dile getirdi.

Lütfiye Gündüz, Ahmet Taşkın İle Buluştu!

Müge Anlı, bu olayda bir şeylerin saklandığını ve Yasin’in de çelişkili ifadeler verdiğini belirtti. Bunun ardından Anlı, ‘Yasin ilk önce Lütfiye Gündüz, Ahmet Taşkın ile buluştu dedi. Sonra çelişkili ifadeler vermeye başladı. Senin de yaptıkların şüpheli’ dedi.

Duran Özdemir ise Yasin’in yalan ifade verdiğini savundu. Bunun üzerine Yasin, bir kadının Lütfiye Gündüz’ün numarasını verdiğini ve Lütfiye’nin ne iş yaptığını bilmediğini söyledi. Ayrıca o gece Duran Özdemir’in evine gittiğini ve Lütfiye Gündüz’ün alkol içtiğini ifade etti.

Yasin’in İddiaları Stüdyoyu Salladı!

Lütfiye Gündüz olayı ile alakalı Yasin’in iddiaları Stüdyoyu salladı. O geceyi anlatan Yasin, ‘Ben Lütfiye’nin ne iş yaptığını ve oraya fuhuş için gidildiğini bilmiyordum. O gece Lütfiye Gündüz ile gittim fakat o evden yalnız çıktım’ dedi.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir