Takip Edin

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı’da Akıl Almaz Olay! 15 Yaşındaki Kızı Kaçırdı!

muge-anlida-akil-almaz-olay-15-yasindaki-kizi-kacirdi

Müge Anlı’ da akıl almaz olay herkesi şakına çevirdi. ATV ekranlarının kilit programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, bugün şok gelişmelere sahne oldu.

Müge Anlı’da akıl almaz gelişmeler meydana geldi. ATV ekranlarının sevilen TV programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, farklı hikayelere değinmeye devam ediyor. Bugün 15 yaşındaki kızı kaçıran Halil Buluş’a dair birçok iddia gündeme geldi. Ayrıca 31 yaşındaki adamın 2 kadın ile aynı evde yaşadığı ortaya çıktı.

Müge Anlı 15 yaşındaki 8. sınıf öğrencisinin Gaziantep’te bulunduğunu açıkladı. 15 yaşındaki 8. sınıf öğrencisinin akrabası Halil Buluş tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı. Bunun ardından anne Gülay Güllü, kızının Halil Buluş tarafından cinsel istismara uğradığını belirtti.

Bunun dışında 15 yaşındaki kızını kaçırdığını anlatan anne Gülay Güllü, ‘Halil Buluş benim kuzenim oluyor. Kızımı o kaçırdı ve cinsel istismarda bulundu. Ayrıca iki ayrı kadın ile aynı evde yaşıyor. Halil Buluş’un bulunup ceza almasını istiyorum. Kızımı yılbaşı gecesi istismar etti. Bu adam araştırılıp, bulunsun. Kızımı alıp Hatay’a kaçırdı. Olanlar oldu, kızımın bulunmasına sevinmedim.’ dedi.

muge-anlida-akil-almaz-olay-15-yasindaki-kizi-kacirdi

Müge Anlı’da Akıl Almaz Olay, Anne Gülay Güllü Konuştu Ortalık Karıştı!

Müge Anlı’da akıl almaz olay, anne Gülay Güllü konuştu ortalık karıştı! Kızının kuzeni Halil Buluş tarafından kaçırıldığını söyleyen anne Gülay Güllü, Halil Buluş’tan şikayetçi olduğunu açıkladı. Bunun dışında anne Gülay Güllü, ‘Kızıma nikahlı eşinin yanında cinsel istismarda bulundu. Bu durumu kabul etmem mümkün değil. Bu adam karısının üstüne kuma getirdi. Kızıma da böyle bir şey girişimde bulundu. Bu adamdan şikayetçiyim. Çünkü bugün benim kızıma yapan, yarın başka birine yapar.’ dedi.

Bunun üzerine Halil’in aynı evde yaşadığı 2 kadın stüdyoya gelerek şok açıklamalara imza attı. Bunun ardından anne Gülay Güllü’nün 15 yaşındaki kız çocuğunu başka biri ile evlendireceği ortaya çıktı. Bu iddialar üzerine anne Güllü, ‘Kızım kendi evlenme istedi. Ben zorla bir şey yaptırmadım, yaptırmam da. Evet nişan yaptık ama olmadı. Zaten olanlar oldu. Benim için kızımın bulunması bir anlam ifade etmiyor.’ dedi. Bu sözler karşısında sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı, bunun yanlış bir düşünce olduğunu aksetti.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir