Takip Edin

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı Küçük Süleyman Esrarengiz Kaybı!

muge-anli-canli-izle

Müge Anlı küçük Süleyman esrarengiz kaybı hakkında açıklama yaptı. Senelerdir farklı konulara ev sahipliği yapan Müge Anlı, 3 yaşında kayıp olan Çocuk hakkında konuştu.

Müge Anlı küçük Süleyman esrarengiz kaybı hakkında Anlı’nın ekibi çalışmaları başlattı. ATV ekranlarının en çok izlenen programı Müge Anlı İle Tatlı Sert bir kayıp olayını daha aydınlattı. Ayrıca 3 yaşında kayıp olan küçük Süleyman hakkında açıklama yapan Anlı, izleyicilerin yüzünü güldürdü.

3 yaşında olan Süleyman Asaf, Tokat’ta esrarengiz bir şekilde kayıp oldu. Bunun ardından küçük Süleyman’ın ailesi soluğu Müge Anlı’da aldı. 30 Nisan tarihinde açıklama yapan Müge Anlı, ‘Yayınımızın ardından saatler sonra 3 yaşındaki Asaf’ın bulunduğunu öğrendik.’ dedi.

muge-anli-da-kucuk-suleyman-in-esrarengiz-kaybi

Müge Anlı Küçük Süleyman Bulunması Yüzleri Güldürdü

ATV ekranlarının en çok izlenen programı Müge Anlı küçük Süleyman bulunması yüzleri güldürdü. Araştırmacı Gazeteci Müge, 30 Nisan tarihinde açıklama yaparak 3 yaşındaki Süleyman Asaf’ın bulunduğunu belirtti. Bunun ardından Müge Anlı, ‘Evinden 5 kilometre uzaklıkta, evinin çitinden başka bir çite atlamaya çalışırken köylüler tarafından bulunuyor.’

‘Dün yayınımızın hemen ardından Süleyman Asaf’ın bulunduğunu öğrendik ve çok sevindik. Yayınımızı izleyenler çocuğu bulunca apar topar Jandarmaya haber verdi. Ardından küçük Süleyman Asaf ailesine kavuştu. Gözümüz aydın olsun’ dedi.

3 Yaşındaki Süleyman Asaf Evinin 5 Kilometre Ötesine Nasıl Gitti?

Müge Anlı ve ekibi sayesinde 3 yaşındaki Süleyman Asaf ailesine kavuştu. Anlı, küçük Süleyman’ın bulunduğunu stüdyoda açıklayarak, bu müjdeyi verdi. İzleyiciler gibi kendisi de 3 yaşındaki Süleyman’ın evinin 5 kilometre ötesine nasıl gittiğini merak ediyor.

Bunun dışında açıklamasını süründüren Anlı, Süleyman Asaf’ın sağlık durumunun iyi olduğunu ve herhangi bir problem ile karşılaşmadıklarını aksetti.

Oyun Oynarken Kayıp Oldu!

Süleyman, Tokat’ta evinin önünde oyun oynarken kayıp oldu. Bunun ardından komandolar dahil Müge ve ekibi küçük Süleyman’ın bulunması için düğmeye bastı. Civar köyde bulunan Süleyman Asaf’In ailesi Anlı’ya teşekkürlerini iletti. Oğullarına kavuşan aile göz yaşları içerisinde Anlı’ya verdiği destekten ötürü minnettar olduklarını belirtti.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir