Takip Edin

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı Kayıpları Arıyor! Yazgül İnan Hakkında Şok Gelişme!

muge-anli-6-mayis-kesintisiz-full-izle

Müge Anlı kayıpları arıyor. ATV ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı farklı konulara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Müge Anlı kayıpları arıyor. ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Müge Anlı, kayıp olayları hakkında konuştu. Hatta Müge Anlı, ekranlara geldiği günden bugüne birçok kayıp olayını aydınlattı.

Gündüz kuşağı olan programın sunucusu Müge Anlı, 6 Mayıs tarihinde Yazgül İnan isimli genç bir kızın kayıp olduğunu söyledi.

muge-anli-kayip-pesinde-yazgul-inan-bulundu

Bunun ardından Müge Anlı, 6 Mayıs tarihinde iki kayıp olayının olduğunu söyledi. 15 yaşında 8.sınıf öğrencisi olan Yazgül’ün İnan’ın İstanbul’da kayıp olduğunu açıkladı. İstanbul Esenyurt’ta 31 Mart tarihinde kayıp olan Yazgül İnan’ın ailesi soluğu Müge Anlı’da aldı.

Müge Anlı Kayıpları Arıyor! Yazgül İnan Nerede?

Müge Anlı kayıpları arıyor. 6 Mayıs tarihinde açıklama yapan programın sunucusu Müge Anlı, kayıplar hakkında açıklama konuştu. İlk olarak 15 yaşında Yazgül İnan hakkında açıklama yaparak, İstanbul Esenyurt’ta kayıp olduğunu belirtti.

8.sınıf öğrencisinin kayıp olmasının ardından abisi ve annesi soluğu Müge Anlı’da aldı. Yazgül İnan kaçırıldı mı? 15 yaşındaki genç kız nerede?

yazgul-inan-bulundu-mu-yazgul-inan-nerede-6-mayis

37 gündür kayıp olan Yazgül İnan’ın ailesi kayıp olayı ile ilgili açıklama yaptı. Ailesi, kızlarının Samsun’da sosyal medyada biri ile tanıştığı 21 yaşındaki Faruk isimli genç ve ailesi tarafından zorla alıkonulduğunu iddia ediyor. Ayrıca kızlarının Samsun’da Faruk Bakırcı ile birlikte olduğunu söyleyen anne ve abisi, Yazgül İnan’a dön çağrısı yaptı.

‘Arama Kaydı Var, Nikah Kıyamazsınız!’

Yazgül İnan kaybı hakkında açıklama yapan Müge Anlı, ’15 yaşında ki birini evde zorla tutamazsınız. Devlet var, hukuk var. Hatta siz bu kızı 18 yaşına kadar saklasanız dahi arama kaydı var, nikah kıyamazsınız!’ dedi.

Bunun ardından 21 yaşındaki Abdülsamed Akdağ’ın Maltepe’den 21 Nisan tarihinde kayıp olduğunu belirtti. Müge Anlı, Abdülsamed Akdağ’ın kayıp olmadan önce asker alışverişi yaptığını çünkü askere gideceğini belirtti. Ardından askere gitmeye günler kala 21 yaşındaki Abdülsamed Akdağ’ın kayıp olduğunu dile getirdi.

Ailesinin çoğu defa aradığını ve ulaşamadığını, bundan dolayı şüphelendiklerini vurguladı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir