Takip Edin

Esra Erol'da

Müge Anlı Kayıp Güldane Biçer Ev Sahibinden Şok Açıklama

muge-anli-kayip-guldane-bicer-ev-sahibinden

Müge Anlı kayıp Güldane Biçer davasında eski ev sahibi canlı yayında korkunç iddialarda bulundu. 10 yıldır kayıp Güldane Biçer’e ne oldu?

Müge Anlı kayıp Güldane Biçer için kolları sıvayan Müge Anlı Tv programı konuyla ilgili bilgi toplamaya devam ediyor. Kardeşi Melek Yılmaz ile eşi Osman Biçer’in söyledikleri birbiriyle çelişkiliydi. Osman Biçer kendisi hakkında söylenen eşini dövdüğü iddialarını kabul etmedi.  Ardından tartışmalarının ara sıra yaşandığını ancak eşini dövmediğini söyleyerek suçlamaları kabul etmedi.

Kayıp Güldane Biçer Eski Ev Sahibi Konuştu

Biçer ailesinin eski ev sahibi Cemal Yaprak canlı yayın telefon bağlantısında Osman Biçer’in eşine şiddet uyguladığını iddia etti. Güldane Biçer ev sahibine eşinin dişlerini kırdığını söyledi. Ardından Osman Biçer ise şiddet uygulamadığını belirterek eşinin çürük dişlerini yaptırdığını söyledi. Konuyu açıklamak yerine saptıran Osman Biçer’in kendinden emin konuşmaması dikkat çekti.

Kiracı olarak kaldıkları evlerde iki – üç ay gibi kısa süreli kalmaları evde şiddetli tartışmaların yaşanabileceğini akıllara getirdi. Ardından Osman Biçer ise kayınvalidemden uzaklaşmak için evden taşındıklarını söyledi. Bu nedenle verdiği cevapla genç kadını ailesiyle görüştürmediğini doğruladı.

Muge-anli-Guldane-Bicer-olayi-ile-ilgili-aciklama

Teyzemin Gözü Mor, Dudağı Yaralıydı

Canlı yayına katılan Güldane Biçer’in yeğeni Sibel Dana eniştesinin teyzesini hamileyken dövdüğünü iddia etti. Gördüğünde gözlü mor, dudağı yaralıydı. Ailesi kabul etmediği için yeğeninden yardım isteyen Güldane Biçer annesinin kendisini evine alması için Sibel Dana ile konuştu.

Eşini Neden Aramadı

Pazarcılık yaptığı işinden erken ayrılarak eve geldiğinde eşinin evde olmadığını gördü. Çocuklarını evde bırakarak giden Güldane Biçer’in kaybolduğu haberini kimseye vermedi. Osman Biçer ailesini arayıp haber verdiğini söylese de aile bu haberi Güldane Biçer’in kardeşinden öğrendi.

Kaybolduktan Sonra kim Gördü?

Güldane Biçer kaybolduktan sonra Osman Biçer’in arkadaşı genç kadını gördüğünü söyleyerek polis karakolunda ifade verdi. Ancak nerede ve  nasıl görüldüğüne dair bilgileri sormayan ve bilmeyen Osman Biçer yalan mı söylüyor? Her şeyden önce kendi arkadaşı neden polise ifade verdi? Çelişkili ve yetersiz bilgiler vermesi dikkatleri üzerine çekti.

Pazarda çalıştığı işini neden erken saatlerde terk ettiği eşine bir zarar mı verdiği sorusunu akıllara getiriyor.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir