Takip Edin

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı Duydukları Karşısında Çileden Çıktı! İşte O Anlar

muge-anli-duyduklari-karsisinda-cileden-cikti-iste-o-anlar

Müge Anlı duydukları karşısında sinirlerine hakim olamadı. 26 Mart günü Türkiye’nin gündemine oturan olayda neler ortaya çıktı?

Müge Anlı duydukları karşısında sinirlerine hakim olamayarak, çileden çıktı. ATV ekranlarının en çok izlenen TV programı Müge Anlı İle Tatlı Sert, yine olayları aydınlatmaya devam ediyor.  Müge Anlı, 26 Mart 2021 Cuma canlı yayınındaki buluşmaya sert bir tepki gösterdi.

45 gündür kendisinden haber alınamayan 40 yaşındaki Emel Şimşek, Müge Anlı sayesinde ortaya çıktı. 45 gün önce esrarengiz bir şekilde kayıplara karışan Emel Şimşek hakkında Müge Anlı şok açıklamalar yaptı. Ayrıca ailesinin kendisini aramaması gerektiğini söyleyen Emel Şimşek, ‘Ben mutluyum, benim huzurumu bozmasınlar. Ayrıca beni aramalarını istemiyorum.’ dedi.

Emel Şimşek ile röportaj yaptığını söyleyen Müge Anlı, videoyu yayınladı. Ailesinin 45 gündür haber alamadığı Emel Şimşek, ‘Ailemi sevmiyorum keza kardeşimi de öyle. Onlardan ve yaptıklarından çok sıkıldım. Tam 10 senedir çalışıp onlara baktım. Benden sürekli para istiyorlardı. Bu durumdan çok sıkıldım ve şimdiki eşim Fatih ile tanıştım. Ardından başka bir şehirde yeni hayat kurma kararı aldık.’ dedi.

muge-anli-duyduklari-karsisinda-cileden-cikti-iste-o-anlar

Müge Anlı Duydukları Karşısında Ateş Püskürdü

26 Mart Cuma günün yayınlanan yeni bölümde Müge Anlı duydukları karşısında ateş püskürdü. Ailesinin 45 gündür haber alamadığı Emel Şimşek, şok iddialarda bulundu. Eşi dediği Fatih ile aralarında resmi bir nikah olmadığını söyleyen Şimşek, borçlarını da en kısa sürede ödeyeceğini belirtti.

3 çocuk annesi Emel Şimşek, Fatih’ten vazgeçmeyeceğini ve onunla yaşamaya devam edeceğini söyledi. Ailesine de seslenerek, kendisini merak etmemeleri gerektiğini söyledi. Ayrıca yakın zamanda sevgilisi Fatih ile evlenme kararı aldığını söyleyen genç kadın, ‘Çocuklarımın güvende olduğunu bildiğim için aramadım. Bu başka yere çekilmesin fakat ne olursa olsun ailemin yanına dönmemekte kararlıyım.’ dedi.

Stüdyoya gelip annesine sarılmayan Emel Şimşek’in hareketine Müge Anlı, tepki gösterdi. Müge Anlı dışında stüdyoda bulunan herkesten Emel Şimşek’e tepki tepki yağdı. Bunun ardından annesine verdiği paranın hesabını tutan Emel’in sözlerine, ‘O senin annen, sen paranın hesabını nasıl yaparsın. Bu nasıl bir düşünce anlamıyorum. Geçmişte de annen sana baktı. Verilen paranın hesabı tutulur mu hiç.’ diyerek ateş püskürdü.

 

 

 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir