Takip Edin

MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil Hastalığının Geçiş Sürecini Anlattı

mehmet-ali-erbil

Mehmet Ali Erbil hastalığının geçiş sürecinde yaşadığı zorlukları anlattı. Ünlü şovmen, iki yıl önce banyosunda düşüp yaralandıktan sonra uzun bir tedavi sürecine girmişti.

Mehmet Ali Erbil iki yıl önce evinin banyosunda kayıp düşmüştü. Düştüğünde kaburgalarını kıran Erbil, hastalığının geçiş sürecinin çok zorlu olduğunu belirtti. Hayranları tarafından sıkı bir şekilde takip edilen Mehmet Ali Erbil’in durumu iyi. O günleri geride bırakmanın mutluluğunu yaşayan Erbil, ekranları çok özlediğini magazin gündeminde dile getirdi.

Hastalık sürecini anlatan Mehmet Ali Erbil, sözlerine şöyle devam etti ”Başlarda hastane sürecinde vasiyet yazmayı düşündüm. Sonra bana bir psikolog tavsiye ettiler. O bana dedi ki “Ne kimseye bir şey ver, ne sat ne sav. Sen buradan sapasağlam çıkacaksın.” Ondan sonra değişti fikrim. Zaten hepsinin hayatını garantilemişim, evlerini almışım.

Fazlası zaten ekstra olacak. Benden sonra tufan!.İnsanın başına her şey gelebiliyor bu dünyada. Böyle bakıyorum. Sebat ediyorum, şükrediyorum. Bu hale gelmem bile bir mucize. “Sadece elimi oynatabileyim” diye dua ediyordum. Şimdi tek başıma ayağa kalkabiliyorum, dört beş adım atıyorum. Dualar çok önemli tabii. Çok sevgi ve dua biriktirmişiz. “İyilik yap denize at” demişler ya. O dualara çok teşekkür ediyorum.”

mehmet-ali-erbil-son

”EKRANLARI ÇOK ÖZLEDİM”

Ayrıca, ”Bu süreçte evden çıkmıyorum. Zaten pandemi var, nereye çıkacağım? Kontrollü bir şekilde arkadaşlarım yemeğe geliyor. Eskiden de çok farklı değildi. Öyle gezmelerim, gece hayatım yoktu. O açıdan bir fark yok. Televizyon izliyorum. Oğlum geliyor, onunla maç keyfi yapıyoruz. Ekranda olmayı özlüyorum. Çok teklif de geliyor ama henüz hazır hissetmiyorum. Bakalım, ilerleyen zamanlarda o da olur inşallah.” diye ekledi.

Ünlü şovmen, ”Aşkı özledim de hem yaşım hem yaşadıklarım itibarıyla çok zor geliyor artık. Çocuklarım var, torunum var. Torun olduktan sonra bambaşka oluyormuş. Hastalıktan dolayı hiç kucağıma alamadım ama görüntülü konuşuyoruz sık sık. Ona “Dede” demeyi öğrettik.” dedi

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir