Takip Edin

DİZİ

Masumiyet Dizisinde Yeni Gelişmeler Yaşanmakta!

masumiyet-dizisinde-yeni-bolumde-neler-oluyor

Masumiyet dizisinde yeni gelişmeler yaşanmakta. Fox TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yerini alan Masumiyet; çarşamba akşamları izleyici karşısında yerini almaya devam ediyor.

Masumiyet dizisinde yeni gelişmeler ekranlara çıkmaya hazırlanmakta. Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşmaya devam etmekte. Ayrıca dizinin her geçen hafta yayınlanan bölümleri ile birlikte hikayesi de iyice derinlik kazanmakta. Toplum içerisinde sıklık ile karşılaşılan sorunlardan birisi haline gelen; kadına şiddet meselesinin ele alındığı ve psikolojik dram türündeki yapımın hayranları da önümüzdeki günlerde yayınlanacak bölümlerde yer alacak yeni gelişmeleri merakla beklemekte.

Masumiyet Dizisinde Yeni Gelişmeler!

Masumiyet dizisinde yaşanacak olan gelişmeleri izleyiciler de oldukça merakla beklemekte. Dizinin başrollerinde; Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ yer almakta. Ayrıca dizinin diğer oyuncuları arasında ise; İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın gibi genç isimler yerlerini almakta. Dizinin oyuncu kadrosunun performansı da göz doldurmakta. Ayrıca dizinin ilk 10 bölümü izleyicilerin ilgisini ve dikkatlerini çekmeyi başardı. Ancak buna rağmen reytinglerde başarılı olmadığı yönünde görüşler de var. Peki dizinin 11. yeni bölümünde izleyicileri neler beklemekte? Masumiyet’in yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm ayrıntılar…

masumiyet-dizisinde-yeni-gelismeler-yasanmakta

Dizinin yeni bölümünde; Hale’nin planı ile birlikte köşeye sıkışmakta olan İsmail, kendi ağzı ile suçunu itiraf etmek ve teslim olmak zorunda kalmakta. Ayrıca İsmail’in şok itirafı ile yer yerinden oynamaktayken; Umut’un da o gece olay yerinde olduğunun tespit edilmesi ile davanın seyri değişmekte. Ayrıca Bahar ve Ela ortaya çıkan şok gelişmelerin ardından sarsılmakta. Ancak birbirlerinden habersiz olan anne kız, gerçeği aramaya da devam etmekte. İkili, bu durumda da gerçekler ve yalanlar arasında kalmaktadır. Ayrıca dizinin yeni bölümünde İsmail’in de gölgesinden kurtulmakta olan Hale ve İlker için ise; artık vakit karanlık aile geçmişleri ile hesaplaşma vaktidir. Ancak İsmail’in yıllarca gözlerden saklamayı başardığı hastalıklı dünyası da göz önüne serilirken; İlker, İrem ve Ela arasındaki dengeler de bir kez daha değişmektedir. Harun’un da gizli gündemleri ise; saklı kalmış olan bambaşka gerçekleri ortaya çıkarmaktır. Masumiyet dizisinin yeni bölümü 5 Mayıs Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında olacak.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir