Takip Edin

DİZİ

Masumiyet Dizisi Hakkında Şaşırtan Karar Verildi!

Masumiyet dizisi hakkında karar merak ile beklenmekte. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümü sonrasında reyting sonuçlarına göre karar alınması planlanmaktaydı. Dizinin dün akşam yayınlanan yeni bölümünün ardından reyting sonuçları da belli oldu.

Masumiyet dizisi hakkında karar günü geldi. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı dizinin diğer oyuncuları arasında ise; İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın yer almakta. Ayrıca dizi, hikayesi ile de dikkatleri çekmekte olan bir yapım olarak ekranda yer aldı.

deniz-cakir-mehmet-aslantugdan-aciklamalar-geldi

Masumiyet Dizisi Hakkında Karar Verildi Mi?

Masumiyet, Çarşamba akşamları Fox TV ekranlarında yerini almakta. Dizinin dün akşam 11. yeni bölümü izleyici karşısında yerini aldı. Reyting sonuçları da belli oldu.

Bir süredir rekabet içerisinde kötü sonuçlar alan, beklentilerin de altında kalan Masumiyet’te, dün akşam ki bölümün reyting sonuçların göre devam edip etmeme kararı alınacaktı. Reyting sonuçları da belli oldu.

Fox ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizi; Kuruluş Osman ve Sadakatsiz gibi dizilerin kıyasıya yarıştığı akşam da bu dizilere karşı direnememekte.

deniz-cakir-masumiyet-dizisi-izle-mehmet-aslantug

Hatta dizi ilk 10 sıralamaya dahi girmekte zorlanmaktaydı. Ayrıca hikayesi ilk bölümlerde büyük bir dikkat çeken dizi, o ilgiyi de kaybetmeye başladı. Kadrosu da kaliteli oyunculardan oluşmakta olan dizinin; bir türlü beklentilerin üzerine çıkamıyor olması, şaşırtmaya devam ediyor.

Ayrıca dizinin senaryosunu da Sırma Yanık kaleme almakta. Gold Film imzası bulunan dizi, dün akşam ekran karşısında yerini aldı.

Kanal, dizinin dün akşam ekranlara gelen yeni bölümü sonrasında henüz bir karar vermedi. Dizinin final yapıp yapmayacağı netlik kazanmadı. Ancak dizinin 13. bölüm ile ekranlara veda edeceği de konuşulmakta. İzleyenler de bu konu da merak içerisinde beklemekte.

Dizi hayranlarını üzecek bir karar da gelebilir. Herkesin gözü Fox TV’nin vereceği kararda şu an. Bakalım Masumiyet dizisi devam edecek mi yoksa iki bölüm sonra ekranlara veda mı edecek?

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir