Takip Edin

DİZİ

Maraşlı 8. Bölüm Fragmanı Paylaşıldı Savaş’ın İntikam Sebebi Belli Oldu

Maraşlı 8. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. ATV’nin sevilen dizisi Maraşlı’da, sular durulmuyor. Savaş’ın öfkesinin sebebi artık ortaya çıkıyor. 8. bölümde izleyicileri neler bekliyor? Maraşlı Mahur’a yalan mı söyleyecek? gibi soruların cevabı haberimizde.

Maraşlı 8. bölüm fragmanı ile büyük yankı uyandırdı. ATV ekranlarının merakla izlenen dizisi Maraşlı Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmayı başardı.

Dizinin 7. bölümünde; Ozan ve Savaş, İlhan’a küçük bir oyun oynar ve şirketi ele geçirirler. Bu sırada Zeliş, saldırıdan sonra Maraşlı’nın kucağında hastaneye kaldırılmıştır. Kaldırıldığı hastanede tedavi görmüştür.  Maraşlı ise Zeliş’e olanlardan dolayı çok öfkeli ve pişmandır. Ne yazık ki Zeliş, saldırının sorumlusu olarak Maraşlı’yı görür ve ona yüz çevirir.

Bu durumdan dolayı üzüntüsünü gizleyemeyen Maraşlı, en kısa zamanda bu saldırının intikamını almak için planlar yapacaktır. Ancak hala saldırıyı kimin yaptığını bulamamıştır ve Savaş’a olan şüpheleri devam etmektedir.

marasli-dizisi-8-bolum

MAHUR VE MARAŞLI GERÇEKLERLE YÜZ YÜZE

Önemli bir gelişme ise Maraşlı ve Mahur, Ömer’i araştırmaya başlarlar. Ve buldukları bilgi ile sarsılırlar. Ömer’in hapiste kaldığı zamanlarda evli olduğunu öğrenirler. İvedilikle Ömer’in eşini araştırırlar. Buldukları bilgiye göre Ömer’in eşi emekli olmuş bir hemşiredir. Şimdiler de ise bir bakım evinde yaşamaktadır.

Mahur ve Maraşlı Ömer’in eşini ziyarete giderler. Hemşire eşin Alzheimer hastası olduğunu görürler. Ancak yine de bir umut konuşması için sorular sorarlar. Ne yazık ki Mahur’ un, babası Aziz Türel’i sorması üzerine kadın paniklemeye başlar ve hırçınlaşır. Hemşire eşin hatırladığı bir kaç anı kalmıştır. Hemşire eş Savaş’ın Ömer’in oğlu olduğunu söylemesi üzerine Mahur ve Maraşlı büyük şaşkınlığa uğrarlar ve oradan uzaklaşırlar.

Fakat uzaklaşmadan önce, Ömer’in eşi, Maraşlı’ ya bir mektup uzatır ve oğluna vermesini söyler. Ancak bakım evinde çalışanlardan birisi Savaş’ı arayıp annesinin ziyaretçileri olduğunu söyler. Savaş ise büyük bir öfkeyle bakım evine, annesinin yanına gelir. Artık Savaş ile ilgili gerçek bilinmektedir.

MARAŞLI SONUNDA AŞKINI İTİRAF ETTİ

Öte yandan Mahur bütün olan olaylardan dolayı kendisini suçlar. Artık tüm yaşananlardan çok yorulmuştur ve bu yüzden  Londra’ya yerleşmeye karar vermiştir. Mahur, Londra’ya gideceği sırada havaalanında Maraşlı tarafından durdurulur. Maraşlı’nın kendisine vereceği bir sırla kalacağını söyleyen Mahur’un dudaklarına yapışır ve gitmesine engel olur.

Aşkını itiraf eden Maraşlı, Mahur gitmesin diye yalan mı söylüyor? yoksa gerçekten beslediği duyguları var mı? Bu sorular merak konusu. Savaş öfkesiyle Aziz’in evini basmaya gider. Ancak Maraşlı’nın gücünü bir anlığına da olsa unutmuştur. Aziz’in evine giden Savaş’ın adamlarını Maraşlı etkisiz hale getirmiş ve Savaş’ı oradan kaçırmıştır.

Maraşlı Savaş’ın güneşe çıkamadığı hastalığına rağmen alı koyup bir evin çatısına bağlamıştır. Ancak Maraşlı ummadığı bir sürprizle karşı karşıyadır. Önceden dahil olduğu gizli yapı Maraşlı’nın yerini tespit edip büyük bir operasyonla kaçırmışlardır.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir