Takip Edin

DİZİ

Leyla ile Mecnun Yeniden Ekranlarda

leylailemecnun-yeniden-ekranda-w

TRT1 ekranlarının unutulmaz dizilerinden Leyla ile Mecnun ne zaman yayınlanmıştır? Kaç bölüm yayınlanmıştır? Yönetmenliğini kim yapmıştır? Yeniden mi yayınlanacak? TRT1 ekranlarının efsane dizileri arasında yer almış başarılı bir absürt komedi dizisidir. 3 sezon boyunca ekran karşısında izleyiciyle buluşmuştur. 

TRT 1 ekranlarında 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun dizisi yeniden ekranlarda. Ünlü sunucu, TV8’in ve Exxen dijital film platformunun sahibi Acun Ilıcalı tarafından yeniden ekranda. Ayrıca Exxen için aynı kadroyla çekilecek. Hatta dizinin yönetmen koltuğunda da yine; Onur Ünlü var. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; final yapamadan ekran yolculuğu sonlandırılan absürt komedi dizisi, ayrıca ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın adımı ile yeniden ekran karşısında.

leylailemecnun-yeniden-ekranda

Leyla ile Mecnun, üç sezon boyunca TRT1 ekranlarında boy gösteren ve genç izleyici kitlesi ile büyük başarı yakalayan sevilen dizi. Ayrıca dizinin yeniden çekilmesi halinde yönetmen koltuğunda yine Onur Ünlü var. Aynı kadro ve aynı hikaye üzerinden sürdürüleceği öğrenilen dizinin çekimleri önümüzdeki yaz aylarında.

leylailemecnun-yeniden-ekran-basinda

“ESKİ EKİPLE GÖRÜŞMELER BAŞLADI”

Birsen Altuntaş konu ile ilgili olarak sosyal medya platformu instagram üzerinden paylaşım yaptı. Altuntaş: “Acun Ilıcalı, Sihirli Annem’in ardından EXXEN için bir fenomen diziyi daha çektirecek. Ilıcalı, şimdi de Leyla ile Mecnun’un haklarını aldı. Ayrıca geçen aylarda 10. yaşı kutlanan diziyi yine Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri yaz aylarında.”

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir