Takip Edin

DİZİ

Kuruluş Osman 48. Bölüm Tanıtımı Yayında Ses Getiren Veda!

kurulus-osman-kapak

Kuruluş Osman 48. Bölüm fragmanı yayında. Bala Hatun Malhun Hatun’un Osman Bey’e olan ilgisinden rahatsız oldu. Bu yüzden gösterdiği tavır Kuruluş Osman 47. son bölüme damga vurdu.

kurulus-osman-dizisi

Kuruluş Osman 48. bölüm fragmanı ile dikkat çekti ancak 47. bölümde olanlar seyircide iz bıraktı. Öncelikle ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman 47. bölümünde; Malhun Hatun ve Bala Hatun arasında başlayan savaş dikkat çekti. Osman Bey’in görevlendirdiği Selcan Hatun’un vedası ise izleyenlerde şok etkisi yarattı. Öte yandan yeni bölüm tanıtımında ise Dündar Bey’in söylediği sözler çarpıcı gelişmelerden oldu. Kuruluş Osman 48. bölüm de olacaklar merak konusu.

Çömlekçi İdris’in hainlerin ismini veremeden infaz edilmesinin ardından hainleri ortaya çıkarmak için Osman Bey harekete geçer. Nikola’nın Konstantinopolis’e çağırıldığı duyar. Osman Bey, Nikola’yı ele geçirmek için savaş hazırlıklarına başlar fakat bu kez kararlıdır. Papa’nın ajanları Melik ve Süleyman bu istihbaratın Osman Bey’e ulaştığını duyunca, Nikola, Osman Bey’i ters köşeye yatırmak ister.

Targun’un ölümünden sonra Kumanların lideri Göktuğ, kutsal eşyaları Nikola’ya götürerek onun güvenini kazanmak ister. Çömlekçi İdris’in ölümünün ardından güvende olduğunu hisseden Dündar Bey yeni bir ittifak arayışındadır. Alpleriyle birlikte uç bölgesine gelen ve obası için yeni bir yurt bulmak için çabalayan Malhun Hatun’a Osman Bey’in ilgisi vardır. Bu durum Bala Hatun’u rahatsız eder. Malhun Hatun’un güçlü tavrı Bala Hatun’la arasında soğuk rüzgarlar estirir.

‘Osman Bey, Nikola’yı alt etmek için nasıl bir plan yapacak? Nikola, Osman Bey’i ele geçirecek mi? Bizans kuvvetleri ve Kayı alpleri arasındaki müthiş savaşın galibi kim?’ gibi sorular  dizi izleyicileri için merak konusu.

48. Bölüm Tanıtımı Dikkat Çekti

Kuruluş Osman’ın 3 Mart tarihli yayınlanan yeni bölüm fragmanında Osman Bey’e ihanet eden Dündar Bey’in beylik planları ile ilgili sözleri gündemde.

Papalık ajanları Melik ve Süleyman’ın teşviki ile uç bölgesine gelen Moğol Komutanı Kara Şaman Togay’ın görevlendirilmesi bomba etkisi yarattı. Malhun Hatun’un Osman Bey’i hain olduğu uyarısı ise yeni bölüm fragmanında heyecan dolu anlardan oldu.

Kuruluş Osman yeni bölümüyle çarşamba günü saat 20:00’de ATV ekranlarında.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir