Takip Edin

Künye

YAYIN SAHİBİ

RION GAZETECİLİK BASIN YAYIN

SOSYAL MEDYA

Froxy Grup

REKLAM DİREKTÖRÜ

Moda Dizi Medya Grup

[email protected]

REKLAM REZERVASYON
([email protected])

DİJİTAL MEDYA DİREKTÖRÜ

Moda Dizi Medya Grup

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

YÖNETİM YERİ
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 324. Cad. No: 3/21 Yenimahalle Ankara

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyright 2021 modadizi.com – tüm hakları saklıdır. Ancak sitemizde bulunan Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları modadizi.com’a aittir. Haber sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları  ile korunmaktadır. Bunlar modadizi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Bazı harici linkler ayrı bir sayfada açılır. modadizi.com adresinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu tutulamaz. modadizi.com’da herhangi bir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

PRIVACY POLICY
© Copyright 2021 modadizi.com – all rights reserved. All copyright of the contents of our site such as code, news, pictures and interviews belongs to modadizi.com. All articles, materials, pictures, audio files, animations, videos, designs, designs and arrangements of our news site are protected by copyright law 5846. They may not be copied, distributed, altered, published or published in any way without the written permission of modadizi.com.