Takip Edin

MAGAZİN

Koronavirüs Salgını Onu da Hayattan Kopardı

koronavirus-salgini-onu-da-hayattan-kopardi

Koronavirüs salgını onu da hayattan kopardı. Kurtlar vadisi dizisinin başrol oyuncularından olan Luran Ahmeti hayatını kaybetti.

Koronavirüs salgını onu da hayattan alıp götürdü. Kurtlar Vadisi dizisi ile yoğun bir kitleye ulaşan Luran Ahmeti hayatını kaybetti. Bir süre önce koronavirüse yakalanan dizi oyuncusu Luran Ahmeti, virüse yenik düşerek, hayata gözlerini yumdu.

31 Temmuz 1974 tarihinde Yugoslavya’nın Üsküp kentinde dünyaya gelen Luran Ahmeti, birçok Türk yapımda da yer aldı. Ayrıca çocukluğunda Kosova’nın Türk kasabasında yaşayan yetenekli oyuncu, o esnada Türkçeyi öğrendiğini açıkladı. Kurtlar Vadisi dizisinden önce ‘Elveda Rumeli’ adlı dizide Dimitri karakteri ile tanındı. Ardından Kurtlar Vadisi dizide rol alan yetenekli oyuncu, büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

Alınan bilgiler neticesinde koronavirüse yakalanan yetenekli oyuncu, virüsün pençesinden kurtulamadı. Virüse karşı mücadele veren genç oyuncu Luran Ahmeti, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Koronavirüs sonucu hayata gözlerini kapatan yetenekli oyuncu, ebediyete göç etti. Bu haber karşısında hayranları ve oyuncu arkadaşları, Luran Ahmeti’nin ailesine baş sağlığı diledi.

koronavirus-salgini-onu-da-hayattan-kopardi

Luran Ahmeti Koronavirüse Karşı Yenik Düştü… Koronavirüs Salgını Onu da Hayattan Aldı

Kuzey Makedonyalı oyuncu Luran Ahmeti koronavirüse karşı yenik düştü. Koronavirüs salgını onu da hayattan aldı. Uzun süre önce koronavirüs ile mücadele eden Kuzey Makedonyalı oyuncu Luran Ahmeti, bugün ebediyete göç etti. Bu açıklama karşısında hayranları ve arkadaşları sosyal medya hesabından Luran Ahmeti’nin fotoğrafını paylaştı.

Yurt dışında da oyunculuk yapmış olan Luran Ahmeti, İngilizce, Türkçe, Arnavutça ve Sırpça dillerini biliyor. Türkiye’ye oyunculuk için gelen yetenekli oyuncu başrollerinde Tolgahan Sayışman ve Berrak Tüzünataç’ın yer aldığı ‘Elveda Rumeli’ adlı dizide Dimitri karakterine hayat verdi. Dimitri karakteri ile tanınan yetenekli oyuncu, Kurtlar Vadisi dizisi ile daha da ünlendi.

Çok fazla oyuncu kitlesine sahip olan Luran Ahmeti, ölüm haberi ile magazin dünyasını yasa boğdu. Yetenekli oyuncunun ölüm haberi ile hayranları, bu haberi sosyal medyadan paylaşarak ailesine baş sağlığı diledi. Magazin dünyasını yasa boğan bu haber sonrası, Luran Ahmeti’nin cenaze töreni hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir