Takip Edin

DİZİ

Kırmızı Oda Dizisinden Ayrılacak İsim Kim?

kirmizi-oda-yeni-bolum-izle

Kırmızı Oda dizisinden ayrılacak isim kim? Yapımını OGM Pictures’ın üslendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek gerçek yaşam öykülerini barındıran Kırmızı Oda, TV8’de kanalında izleyicisi ile buluşmuştu. Fakat bir önceki 29. bölümüyle Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olan ve Cuma gününün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Kırmızı Oda dizisinden ayrılacak isim kim? Aslıhan Gürbüz’ün canlandırdığı Kumru karakteri başarılı performansı ilgi toplamıştı. Kırmızı Oda’nın 17.bölümde hikayeye katılan başarılı oyuncu, uzun süredir ekranlarda gözükmedi. Fakat sağlık sorunları sebebiyle 3 yıldır Ege’de kendine farklı bir hayat kuran Aslıhan Gürbüz, Kırmızı Oda dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Dizide en uzun süre konuk olan oyuncu da olmayı başaran Gürbüz, fakat dün yayınlanan 29. bölüm itibari ile hayranlarına da veda etti. Kumru’nun gidişiyle izleyici kitlesi bir hayli üzüntülüydü.kirmizi-oda-izisinden-ayrilacak-isim-kumruKırmızı Oda’nın 29. Bölümünde Yaşananlar

Fahri’nin geçmişini bilerek kendisiyle evlendiğini hatırlayan Kumru, kızı ve Fahri ile eski mutlu günlerine döndü. Kumru’nun annesiyle yüzleştiği sahne olay olmuştu. Ayrıca sosyal medyada büyük ses getirdi.

Nazlı (Pınar Deniz), kendisini sevmek için başkalarının onayına ihtiyacı olmadığını Doktor Hanım’ın çabalarıyla idrak etti. Fakat Haluk’un teklifini kabul etmeyerek kendisiyle yıllar sonra barışmanın tadını çıkarmayı tercih etti.

Sadi (Erkan Petekkaya), Abdullah’ın Mehmet ve kendisine nasıl zorla suç işletmeye kalktığını anlattı. Sadi’nin tüm yaşadıklarına rağmen ayakta dik duruşu Doktor Hanım’ı da duygulandırdı.

Kırmızı Oda yeni bölümüyle 26 Mart Cuma akşamı saat 20:00’da TV8 ekranında olacak. Dizinin yeni bölümünden ilk fragmanı videoda bulabilirsiniz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir