Takip Edin

DİZİ

Kırmızı Oda 26. Bölüm Fragmanı İle Ses Getirdi!

kirmizi-oda-yeni-bolum-izle

Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı ile gündeme bomba etkisi yarattı. 26. yeni bölüm fragmanı, son bölümün ardından merak konusu oldu. Son bölümünde Nazlı’nın önceki ilişkisinde yaşadığı olayların Recai ile evliliğini nasıl etkilediğini Doktor Hanım sayesinde fark etti. Ancak dizinin en can alıcı bölümü Kumru’ya ait oldu.

Kırmızı Oda 26. bölüm fragmanı ile gündemde ses getirdi. Binnur Kaya’nın hayat verdiği Kırmızı Oda, her bölüm reytinglerde üst sırada. Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarında yer alan yaşantıları konu alıyor. Ancak yapılan diziler, en az kitapları kadar ilgi görmeyi başardı.

Kırmızı Oda’nın son bölümünde, Nazlı, kendisi ile ilgili gerçeklerin farkına varır. Çocukluğundan beri annesinden ne gördüyse, ilişkilerinde de aynı şekilde hareket ettiğini görür. Başlarda Nazlı, bir önceki ilişkisini konuşmak istemez. Ancak Doktor Hanım’ın ısrarları sonucu ilişkisinden bahseder. Sonrasında ise önceki ilişkisinde ki korkularını şimdi ki eşine nasıl yansıttığını fark eder. Recai ise en büyük aşkı Nazlı’ya karşı artık tahammülü kalmamıştır. Bu yüzden öfkeyle hareket eder ve ne yapacağını bilemez. Nazlı Recai’nin gönlündeki eski yerini geri almaya çalışmaktadır. Fakat korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir.

nazli-recai

KUMRU VE DELİKANLI SADİ İZLEYİCİLERİ AĞLATTI

İzleyicileri ekrana kilitleyen dizide etkileyici bir diğer bölüm ise Kumru’dur. Kumru’nun zorlu yaşamı, her bölümde seyirciyi duygudan duyguya sokuyor. Geçtiğimiz bölümde, Kumru, babaannesi tarafından evlendirilmek istenir. Ancak Kumru küçüklüğünde yaşadığı travmayı hala atlatamadığı için evlenmek istemez. Fakat babaannesinin sağlık durumu gittikçe kötüleşecektir ve Kumru’nun yalnız kalmasını istemez. Bu sırada Kumru’nun düğün hazırlıkları bitmiştir.

Kumru‘nun tek sıkıntısı, küçüklüğünde üvey babası tarafından yaşadığı cinsel istismardan dolayı, evleneceği kişinin onu istemeyeceği düşüncesidir. Düğüne, üvey babasının gelmesi, Kumru’nun unutmaya çalıştığı olayların yeniden alevlenmesine sebep olur.

Kırmızı Oda’nın son bölümünde Doktor Hanım’ın kalbine dokunan Sadi’nin anlattıkları izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Eğlenceli kişiliği ile diziye adım atan Erkan Petekkaya’nın rolü olan Delikanlı Sadi’nin yaşadıkları yürek burktu.

Delikanlı Sadi, annesini küçük yaşta kaybeder. Babası, annesi Çiçek’i gözlerinin önünde bıçaklayarak öldürür. Sadi buna dayanamaz. Artık annesi yoktur ve babasının getirdiği  üvey annesiyle yaşamak zorunda kalır. Yaşadıklarına artık katlanamaz ve evden kaçıp sokaklara yerleşir. Delikanlı Sadi’nin hikayesinde en dikkat çeken olay ise annesinin ismi Çiçek olduğu için kızlarına 3 güzel çiçek ismini koyması olmuştur.

kirmizi-oda-kumru-gelin

 

KIRMIZI ODA 26. FRAGMANINDA NELER OLUYOR?

Kırmızı Oda, yayınladığı hikaye kesitleriyle dikkat çekti. Nazlı, sorunun kendisiyle olduğunu fark edecek. Recai ise Doktor Hanım’a yaşadıklarını anlatmaya başlayacak. Delikanlı Sadi ise Doktor Hanım’ı yaşadıklarıyla ağlatmaya devam edecek. Son olarak diziye damgasını vuran Kumru’nun evlendiği adam Kumru ile ilgili sorunu fark edecek. Bunun üzerine Kumru babaannesinin evine geri dönüp eskiden yaşadığı olayları bir bir anlatacak.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir