Takip Edin

MAGAZİN

Kim Kardashian Ve Kanye West Boşanıyor! Sebebi Ortaya Çıktı

Kim Kardashian ve Kanye West 7 yıllık evliliklerinin ardından boşandılar. Boşanma belgelerini ise Kardashian aile avukatı, Laura Wasser paylaştı.

Kim Kardashian ve Kanye West boşanma kararı aldı. Yollarını resmi olarak ayıran çiftin boşanma davasını, Kim Kardashian’ın açtığı kesinleşti. 40 yaşındaki dünyaca ünlü reality şov starı dava dilekçesini mahkemeye sundu.

2014 yılından bu yana evli olan çift, aralarında bir düşmanlık olmadığı vurguladılar. Dostane bir şekilde ayrılık kararı alan çiftin çocukları ise ortak velayette olacağı, ayrıca Kimberly Kardashian’ın çocuklarla birlikte yaşadığı 60 milyon dolarlık Hidden Hills’teki malikanede kalacağı bekleniyor.

Dünyaca ünlü reality şov starı Kimberly Kardashian ve ünlü rapçi Kanye West’in North, Saint, Chicago ve Psalm olmak üzere dört çocuğu var.

kim-kardashian-Kanye-West-modadizi

 

 

ADAYLIKTAN SONRA İŞLER DEĞİŞTİ

Ünlü rapçi Kanye West’in Başkanlık seçimleri sırasında aday olduğu dönemden itibaren aralarındaki soğukluk geçmedi. Malesef içinden çıkılmayan bir döneme giren West, mental sorunlarının olduğu belirtti. Aynı zaman da West, Kim’in annesi Kris Jenner’ın bütün kontrolü kendisinin sağladığını öne sürdü.

Kris Jenner, aile ismi Kardashian markasının zedelenmemesi için çabaladığı herkes tarafından bilinen bir durum. Daha önce de diğer çocuklarının eşlerine yaptırım uyguladığı bilinmekte. Aynı zaman da aile menajeri olan Jenner, yaptığı reality şov sayesinde marka ismini tüm dünyaya duyurmayı başardı. Ayrıca magazin gündeminin dikkatlerini üzerinde toplamaya devam ediyor.

Kimberly Kardashian, son olarak, 2000 yılında evlendiği Damon Thomas’tan 2004’te, ayrıca 2001 yılında evlendiği Kris Humphries’i 2013’te boşadı

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir