Takip Edin

DİZİ

Kağıt Ev Dizisi Yeni Bölümde Şoke Eden Gelişmeler!

kagit-ev-dizisi-yeni-bolum-izle

Kağıt Ev dizisi, Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin başrollerinde; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş gibi önemli isimler yer almakta. Dizi 3 Mayıs Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yerini alacak. Ayrıca dizi bu zamana kadar iki bölümü ile hem hikayesi hem de oyuncu kadrosunun başarılı performansları ile dikkatleri çekti.

Kağıt Ev dizisi yeni bölüm başrollerinde yerlerini alan Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu, yine muhteşem performanslara imza attılar. Ayrıca asıl dikkat çeken isim; 16 yaşındaki oyuncu Helin Kandemir oldu. Genç oyuncu, performansı ile izleyicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı.

kagit-ev-3-bolum-full-izle

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Kağıt Ev dizisi yeni bölümünden önce, dizinin en çok dikkat çeken ismi Helin Kandemir oldu. Genç oyuncu Cemre karakteri ile ekranda yerini almakta. Ayrıca oyuncu, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde de Kibrit karakteri ile izleyicilerin beğenilerini kazanmıştı.

Ayrıca izleyicileri çok etkileyen yeni bir karakterle bir kez daha ekranlara döndü. Genç oyuncu, sosyal medyada da çok konuşulan isimler arasında yerini almakta. Fakat bu durumların yanı sıra Kağıt Ev dizisinin reyting sonuçları da pek iyi gelmemekte. Bu durum da izleyicileri tedirgin eden bir durum.

Peki dizinini üçüncü bölümünde neler yaşanmakta? Aylin ve Cihan’ın yeni kararı çok sarsıcı olacak fakat uygulaması da sonuçları da dikkatleri çekecek. Yeni bölümde kızları Cemre’nin korkunç bir şekilde öldürdüğü İnci’nin oğlu Mert’in sevgilisi olduğunu öğrenen Aylin büyük bir şok yaşamakta.

Ayrıca Aylin, kocasının oğlunun sevgilisi ile bir gönül ilişkisi içerisinde olduğunu da zannetmiştir. Oysa ki Aylin’in şüpheleri gerçek değildir. Fakat Cihan’ın karısını ikna etmesi de kolay olmayacaktır. Karı kocayı daha büyük bir sorun beklemektedir.

Oğullarının İnci’nin sevgilisi olduğu gerçeği ortaya çıkarsa; hiçbir şeyden haberi olmayan Mert cinayet ile suçlanabilir. Tek çare İnci’nin cansız bedeninin bahçedeki bostandan çıkarılıp intihar süsü verebilecekleri bir yere taşınmasıdır. Fakat bu kararı uygulamak öyle kolay bir şekilde de gerçekleşmeyecektir.

Aylin ve Cihan Fırtına, her adımlarında kendi bataklıklarında biraz daha çıkmaza gömülmektedir. Ayrıca Cihan, karısının güvenini kazanmak ve ailesini de düştükleri bu zor durumdan kurtarmak için harekete geçmektedir. Dizinin yeni bölümünde nelerin ekranlara yansıyacağı izleyiciler de merak uyandırmakta. Kağıt Ev’in yeni bölümü 3 Mayıs Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir