Takip Edin

DİZİ

İpler Artık Asya’nın Elinde! Sadakatsiz Yeni Bölüm Tanıtımı Yayına Girdi

sadakatsiz-afis

Sadakatsiz 20.bölümü ile Kanal D ekranlarında. Sadakatsiz’ in 19. bölümde Asya ile Volkan arasında dengeler değişti. Sevilen dizi Sadakatsiz her Çarşamba saat 20:00’de yayında.

sadakatsiz-asya-volkan

Sadakatsiz 20.bölümü Asya’nın sert tavrı gündeme bomba etkisiyle giriş yaptı. Geçmişten gelen arkadaşı Sinan ile yakınlığı dikkat çeken Asya’yı Volkan iyiden iyiye kıskanmaya başlar. Fakat Asya, artık bunlardan etkilenmeyecek kadar soğuktur. Önceki bölümüne göre Derin artık sona yaklaşmıştır. Artık Volkan’ı tamamen kaybettiğine inanır. Ancak Volkan Asya’ya olan pişmanlığını yeni yeni yaşamaya başlar. Bu durum Volkan’da kafa karışıklığına sebep olur. Öte yandan kıskançlık duygularından ötürü ne söylediğini bilemez hale gelmiştir. Öfkesinden önüne gelen herkesle kavga eder.

Derin tamamıyla ailesinin yanına yerleşir. Fakat Volkan’a bıraktığı not ile birlikte Volkan, Derin için Haluk’un evine gelir. Öfkeyle saldırdığı korumalar ‘Haluk Bey’in talimatı var içeri alınmayacaksınız’ demesiyle Volkan bulunduğu yeri terk eder.

Sinan Gitmemeye Karar Verdi Ortalık Karıştı

Asya arkadaşı Sinan ile keyifli vakit geçirmeye başlamıştır. Neredeyse yaşanılan kötü şeyleri unutması bile an meselesidir. Artık bütün ipler Asya’nın eline geçmeye başlar. Volkan ise öfkesinden dolayı ağzından çıkanı kulağı duymaz. Sinan Asya ile olmaktan büyük keyif almıştır bu yüzden tatilini uzatmaya karar verir. Bu durum Volkan’ın canını sıkmaya devam eder.

Yeni Bölüm Fragmanına Göre Sular Durulmuyor

Asya’nın dengesi Sinan’ın gelmesiyle tamamen bozulur. Fakat kendinden emin tavrından ödün vermemektedir. Öte yandan Volkan’ın Asya’ya olan duyguları yeniden alevlendiği için büyük bir çöküş yaşar. Hicran’ın gelişiyle ortaya çıkan gerçekler herkeste şok etkisi yaratmıştır. Derin Volkan’la olan ilişkisini yoluna sokmak için elinden geleni yapmaktan yavaşça vazgeçer. Fakat Volkan artık bu durumu eskisi kadar önemsemediğini gözler önüne sermiştir.

Sadakatsiz dizisi Çarşamba günleri saat 20:00’de Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir