Takip Edin

DİZİ

İki Elti Aynı Adama Kaçtı! Esra Erol’da İlginç Bir Olay

iki-elti-ayni-adama-kacti-esra-erolda-aciklandi

Haftaiçi gündüz kuşağında yayınlanan, Atv’nin sevilen programlarından Esra Erol’da ilginç bir olay daha yaşandı. 17 yıllık eşinin ve eltisinin aynı adama kaçtığını açıklayan Mehmet, izleyenleri şok edecek gerçekleri anlattı. 

İki elti aynı adama kaçtı. Esra Erol’da ilginç bir olay daha yaşandı. 2 çocuk babası olan Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği hanımı Hamide Duman’ın 11 Mart günü kayıplara karıştığını ve bu sebepten ötürü Tv programına katıldığını açıkladı.

İki Elti Aynı Adama Kaçtı!

Eşinin başka bir adama kaçtığını söyleyen Mehmet Duman; “Eşimin telefonunda Muammer Ay’ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden de görüştüklerini söyledi. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman’la beraber pazara gidiyoruz diye evden çıktı. Bir daha da geri dönmedi.” açıklamalarını yaptı.

Duman, eşinin Muammer Ay’ın yanında çalıştığını söyledi. Kardeşim Ercan’la beraber polise gittik açıklamasını yapan Duman, Antalya’ya gittiklerini duydum, ortaya çıkmalarını istiyorum. İki aile de perişan oldu dedi.

iki-elti-ayni-adama-kacti-esra-erolda-aciklandi

Olay Günü

Mehmet Duman, eşinin ve eltisinin kaçtığı o günü canlı yayında anlattı. Duman: ” Yaşadıklarım çok zor. En azından neden gittiğini bilmek istiyorum; iki çocuğum var. Kardeşimin eşinin de üç çocuğu var. Onlar da 14 yıllık evli ve ortada gözü yaşlı 5 çocuk var. Sabah işten geldiğimde eşimi kaldırdım. Bana kahvaltı hazırladı. Eşimin telefonunda Muammer Ay’ın telefonu vardı. Daha önce de görmüştüm ve sildirmiştim telefonu. Ay’ı daha önce kadın fotoğrafıyla kaydetmişti. Ben de sordum neden numarası sende diye. Borç yüzünden aradı beni. Benim kimseye borcum yok deyip telefonu kapadım sonra. ” açıklamasını yaptı.

Duman: “Ben de bu açıklamasının ardından konuyu kapattım ve işe gittim. Pazara gidiyorum diye evden yengemle çıkan eşim daha sonra eve dönmedi. Kardeşimin eşinin de geri dönmemesi üzerine ikisinin birlikte kaçtığını düşündük. Muammer’in eşi Fatsa’da bir yufkacı açtı. Yengem ve eşim onların yanında işe girdi. Daha sonra yengem Muammer’in hareketlerinden rahatsız oldu. Hatta işten çıktı. Fakat eşim çıkmadı. İkaz etmeme rağmen ısrarla beni dinlemedi. Yengemin Muammer’in hangi hareketlerinden rahatsız olduğunu bilmiyorum. Benim duyduğum kadarıyla daha önce de birçok insanın yuvasını dağıtmış. Öğrendiklerim bu kadar.” açıklamasını yaptı. Duman, eşinin zorla gittiğini öğrenirse barışma şansı vereceğini açıkladı. Fakat kendi isteğiyle kaçtığını öğrenirsem soyadımı taşımasın açıklamasını yaptı ve boşanmak istediğini belirtti.

iki-elti-ayni-adama-kacti-esra-erolda-aciklandi

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir