Takip Edin

DİZİ

Gizli Aşk Ortaya Çıktı İzlenme Oranı Tavan Yaptı!

gizli-ask-ortaya-cikti-hande-kerem-aski-yalanladi

Gizli aşk ortaya çıktıktan sonra Sen Çal Kapımı reytinglerde yükselişe geçti. Erçel ve Bursin aşkı, ikilinin birlikte rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisine yaradı. Hatta ikilinin hayranları Haziran ayını şimdiden iple çekiyor.

Gizli aşk ortaya çıktı iddiaları her geçen gün daha da kuvvetleniyor. Erçel ve Bursin aşkı sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Magazin gündemini sarsan Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in el ele pozları herkesi şaşkına çevirdi. Dizinin final arasına girmesinin hemen ardından Maldivler’e giden Hande Erçel ve Kerem Bursin’in el ele fotoğrafları ortaya çıktı.

hande-ercel-ve-kerem-bursin-el-ele-ask-yasiyor

Bu olayın ardından Hande Erçel ve Kerem Bursin bir açıklama yapmadı. Bundan dolayı hala bu durum aşk iddiası olarak magazin gündemini meşgul ediyor. Maldivler tatilinden paylaşılan fotoğraflara ikilinin hayranları büyük ilgi gösterdi. Kerem Bürsin, “Okyanusun ortasında bir kanoyla ve sadece ikimiz” mesajıyla bir fotoğraf paylaşımında bulundu.

Erçel ve Bursin Aşkı Sosyal Medyayı Salladı!

Sen Çal Kapımı dizisi ile bir araya gelen Erçel ve Bursin aşkı sosyal medyayı salladı. Bunun ardından sevgili olmalarına çok sevinen hayranları, Hande Erçel ve Kerem Bursin’i yorum yağmuruna tuttu. Kerem Bursin, Maldivler tatilinde ilanı aşk ederek, bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşıma ise kısa sürede 2,5 milyona yakın beğeni geldi.

maldivlerde-ask-kerem-bursin-hande-ercel

Sosyal medyada geniş bir etkileşim dalgasına sebebiyet veren bu fotoğrafa Hande Erçel’den yanıt gecikmedi. Hande Erçel ile Kerem Bürsin arasında yaşanan aşk ise Sen Çal Kapımı dizisine büyük reyting kazandıracağa benziyor. Çünkü Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkından sonra izleyiciler yapımın yeni bölümünü iple çekiyor.

Hande Erçel ve Kerem Bursin Açıklama Yapmadı!

Maldivler tatilinden dönen Hande Erçel ve Kerem Bursin fotoğraf hakkında açıklama yapmadı. Gizli aşk ortaya çıktı iddiaları henüz yanıtsız kaldı. İkilinin hayranları, Hande Erçel ve Kerem Bursin’in bu durumu neden sakladıklarını merak ediyor. Ayrıca aşklarının ortaya çıkması sonucu Sen Çal Kapımı dizisi sosyal medyada gündem oldu.

sen-cal-kapimi-final-mi-yapiyor-bugun-son-bolum-mu

Bazı sosyal medya kullanıcıları ikilinin aşklarının gerçek olmadığını, reklam amacı taşıdığını iddia ediyor. Sen Çal Kapımı dizisinin reytingleri için aşk yaşadıkları ortaya atıldı. Çünkü aşk dedikodularının ardından Haziran ayında ekranlara gelecek olan dizi şimdiden büyük merak uyandırdı. Bundan dolayı birçok kullanıcı ikilinin aşkını dikkate almayarak, reklam aşkı yorumlamasını yaptı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir