Takip Edin

Esra Erol'da

Esra Erol’da Sibel ve Ümit Paslı Olayında Şok Gelişme!

esra-erolda-birgül-hanim

Esra Erol’da Sibel ve Ümit Paslı olayında ortaya çıkan iddialar herkesi şaşkına çevirdi. Sibel Küçükşahinoğlu, 4 çocuğunu bırakıp Ümit Paslı ile kaçtı.

Esra Erol’da Sibel ve Ümit Paslı’nın kaçması sosyal medyada gündem oldu. ATV ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen Esra Erol’da 5 Mayıs tarihinde şok gelişmeler ortaya çıktı. Ayrıca karısının kaçması üzerine Orhan Bey, ‘Çocuklarımı bırakıp komşunun sevgilisi ile kaçtı. Hatta bundan önce bir kaç defa da kaçmıştı.’

‘Ben daha sonra öğrendim. Gece çıkıp erkelerle gezip, ben uyanmadan eve geliyordu. Hiçbir şeyden şüphelenmemiştim. Ardından çocukların bildiğini anladım

esra-erol-da-sibel-umit-pasli-davasi.

Ben işe gidince tanımadığım arabalar evimin önüne gelip meğerse karımı alıyormuş. Ümit ve Sibel hiç yüz yüze dahi gelmedi. Sırf telefonda konuşarak yakınlaştılar’ dedi.

Esra Erol’da Sibel ve Ümit Olayında Gerçekler Ortaya Çıktı

ATV ekranlarının en çok izlenen programı Esra Erol’da Sibel ve Ümit olayında gerçekler ortaya çıktı. Sibel Küçükşahinoğlu ile kaçan Ümit Paslı canlı yayına bağlandı.

Ardından Paslı, ‘Ben çocukları da almak istedim zaten. Sibel’i seviyorum ve onunla birlikte bir hayat kurduk.’ dedi.

Bunun dışında ortaya atılan iddiaları yalanlayarak eski sevgilisi Zehra’nın doğru söylemediğini belirtti. Ardından Zehra’nın peşini bırakmasını isteyen Ümit Paslı, Sibel ile kaçma planları yaptığını doğruladı.

Ümit Paslı’nın İddiaları Stüdyoyu Salladı

Sibel Küçükşahinoğlu ile kaçan Ümit Paslı’nın iddiaları stüdyoyu salladı. Ümit Paslı, Zehra’yla sevgiliysen Sibel ile görüştüğünü belirtti.

sibel-ve-umit-canli-yayinda-beklenmedik-olay

Ardından kocası Orhan’ın sürekli Sibel’e şiddet uyguladığını savundu. Bundan dolayı ilk yakınlaşmanın böyle başladığını söyledi.

Bu iddiaların ardından Orhan Bey, Ümit Paslı’nın yalan söylediğini dile getirdi. Eşine şiddet uygulamadığını ve çocuklarının her şeye şahit olduğunu ifade etti.

Zehra ve Ümit Paslı Arasında Büyük Yüzleşme!

Canlı yayında Zehra ve Ümit Paslı arasında büyük yüzleşme yaşandı. Bu yüzleşmenin ardından sinirlerine hakim olamayan Zehra, ‘Ümit bana Sibel’i sevmediğini onu sadece kullandığını söyledi.

Sırf benim inadıma böyle bir şey yaptı’ dedi. Ardından Ümit Paslı, Sibel’i sevdiğini, ona ve çocuklarına sahip çıkmak istediğini dile getirdi.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir