Takip Edin

Esra Erol'da

Esra Erol’da Sibel Küçükşahinoğlu’nun Şok İddiaları!

iki-elti-ayni-adama-kacti-esra-erolda-aciklandi

Esra Erol’da Sibel Küçükşahinoğlu’nun iddiaları herkesi şaşkına çevirdi. ATV’de hafta içi her gün ekranlara gelen programda Sibel Küçükşahinoğlu’nun yaptığı iddialar stüdyoyu karıştırdı. 

Esra Erol’da Sibel Küçükşahinoğlu’nun ortaya attığı iddia stüdyoda herkesi şaşkına çevirdi. Ayrıca hakkında yapılan iddialara yanıt veren Sibel Küçükşahinoğlu, ‘Zehra beni kötü yola düşürdü. Şuan ise mağduru oynuyor ama anlattığı her şey yalan. Beni Ümit ile tanıştıran da zaten Zehra oldu’ dedi.

Bunun ardından Zehra, bütün iddiaları yalanlayarak Sibel’in Ümit’i kandırıp kendine ayarladığını söyledi. Ardından Sibel Küçükşahinoğlu’nun eşi Orhan, ‘Ben kesinlikle boşanmak istiyorum ve çocukları onlara bırakmıyorum. Sen nasıl bir annesin ki 4 çocuğunu bir erkek için bırakıp gittin’ dedi.

esra-erol-da-sibel-umit-pasli-davasi

Esra Erol’da Sibel Küçükşahinoğlu’nun İddiaları Stüdyoyu Karıştırdı

Eşini bırakıp komşusunun sevgilisi ile kaçan Sibel, nikahlı eşi ile karşı karşıya geldi. Esra Erol’da Sibel Küçükşahinoğlu’nun iddiaları stüdyoyu karıştırdı. Sibel Küçükşahinoğlu, eşinden şiddet gördüğünü ve Ümit Paslı’nın kendisine sahip çıktığını belirtti. Ardından Esra Erol, ‘Ümit Paslı yakın zamanda seni bırakacak ve çocuklarını terk ettiğin için pişman olacaksın’ dedi.

Bunun üzerine Sibel Küçükşahinoğlu, Ümit Paslı’ya güvendiğini ve onun iyi bir insan olduğunu savundu. Komşusu Zehra, Ümit Paslı’nın yalancı bir insan olduğunu belirtti. Kendisine yaptığı her şeyi Sibel Küçükşahinoğlu’na da yapacağını aksetti.

esra-erolda-sibel-kucuksahinoglunun-sok-iddialari

Ümit Paslı İçin 4 Çocuğunu Ortada Bıraktı!

Komşusu Zehra aracılığı ile Ümit Palı ile tanışan Sibel Küçükşahinoğlu, kocasından ayrılmak istediğini belirtti. Ardından kendisine yeni bir hayat kurduğunu ve bu hayatta Zehra ve kocasının yeri olmadığını söyledi. Sibel Küçükşahinoğlu, Ümit Paslı için 4 çocuğunu ortada bıraktı. 

Milyonların tepkisini ile karşı karşıya kalan Sibel Küçükşahinoğlu, ‘Ben kocamdan çok şiddet gördüm. Ayrıca eşim benim dışımda çocuklarıma da şiddet uyguladı. Ümit Paslı bu süreçte benim çok yanımda oldu ve bana sahip çıktı. Yakın zamanda çocuklarımı da yanıma alacağım.’ dedi.

Orhan Küçükşahinoğlu’na Destek Üstüne Destek!

Eşi tarafından terk edilen Orhan Küçükşahinoğlu’na Esra Erol’da destek üstüne destek geldi. Ayrıca Esra Erol’a ulaşan izleyiciler Orhan Küçükşahinoğlu’na maddi destek sağlayacaklarını belirtti.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir