Takip Edin

Esra Erol'da

Esra Erol’da Hülya Siyahlı Hakkında Çok Önemli Gelişme!

iki-elti-ayni-adama-kacti-esra-erolda-aciklandi

Esra Erol’da Hülya Siyahlı hakkında şok detay ortaya çıktı. Ardından Hülya’nın nikahlı eşi Kurtuluş soluğu Esra Erol’da aldı.

Esra Erol’da Hülya Siyahlı hakkında ortaya çıkan detaylar herkesi şaşkına çevirdi. ATV ekranlarının reyting rekorları kıran Esra Erol’da 6 Mayıs tarihinde şok olaylar ortaya çıktı.

Kurtuluş, eşi Hülya’nın kayıp olmasının ardından soluğu Esra Erol’da aldı. Eşinin 5 Nisan tarihinde markete gidiyorum diye çıkıp bir daha gelmediğini açıkladı.

esra-erol-da-hulya-siyahli-kavustu-ilk-bulusma

Bunun ardından Esra Erol, Hülya Siyahlı’nın bulunduğunu söyledi. Esra Erol’un bu haberinin ardından Kurtuluş ve Hülya Siyahlı stüdyoda karşı karşıya geldi.

Bir ay sonra eşini gören Kurtuluş Siyahlı, bu haber karşısında çok mutlu olduğunu belirtti.

Esra Erol’da Hülya Siyahlı, Eşi İle Karşı Karşıya Geldi

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da Hülya Siyahlı, eşi ile karşı karşıya geldi.

Ardından Kurtuluş Siyahlı eşi ile yüzleşerek, ‘En son konuştuğumuz da bana Gebze’de olduğunu söyledi. Ama İzmir’de ifade vermesi beni çok şaşırttı. Bana neden yalan söylediğini anlamıyorum.’ dedi.

Ardından bir aydır kayıp olan Hülya Siyahlı, eşine yalan söylediğini belirtti. 5 Nisan’dan bu yana İzmir’de bir ablanın yanında olduğunu fakat ablanın ismini vermek istemediğini dile getirdi.

Hülya Siyahlı’ya Tepkiler Büyüdü!

Eşinin argo laflarından dolayı evi terk ettiğini söyleyen Hülya Siyahlı’ya tepkiler büyüdü. Stüdyoda Hülya Siyahlı’nın başka bir erkek ile birlikte olduğunu söyleyen kişilere Kurtuluş yanıt verdi.

Eşine inandığını belirten Kurtuluş Siyahlı, ‘Ben Hülya’nın doğru söylediğini biliyorum. Ve eşimle barışmak istiyorum’ dedi.

Ardından Hülya Siyahlı’da eşi ile barışıp evine gitmek istediğini söyledi. Ardından Esra Erol ikilinin barışması durumunda yorum yapılmaması gerektiğini ifade etti.

2 Yaşındaki Çocuğunu Ardında Bıraktı!

Eşi ile sorunlar yaşadığı için kafa dinlemek isteyen Hülya Siyahlı, 2 yaşındaki çocuğunu ardında bıraktı. Bunun ardından Esra Erol, küçük yaşta bir çocuğun o şekilde bırakılmasının yanlış olduğunu dile getirdi.

Bunun ardından çocuğunu çok özlediğini ve eşini de sevdiğini aksetti. Evden gittiği için pişman olduğunu belirten Hülya Siyahlı, eşinden ve ailesinden de  özür dilemeyi ihmal etmedi.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir