Takip Edin

Esra Erol'da

Esra Erol’da Birgül Hanım Kandırıldı, İsyan Etti

esra-erolda-birgül-hanim

Esra Erol’da Birgül Hanım evlilik vaadiyle kandırıldı. Sosyal medyada tanıştığı adam için arabasını sattı.

Esra Erol’da Birgül Hanım isyanı gündemde. Evli ve torunları olan Birgül Hanım sosyal medyada hesabından bir adamla tanıştı. Kendisi gibi evli ve boşanmış olan adam yaşlı kadını kandırdı. Uzun süre konuştuktan sonra arabasını satmasını söyleyen adam, Birgül Hanım’a daha iyi bir araba alacağını söyledi. Arsalar alacağını ve bu arsaları Birgül Hanım’ın üzerine yapacağını söyleyen adam Birgül Hanım’ı kısa sürede ikna etti.

Kendini Fikret Yılmaz olarak tanıtan adamın soyadı Yıldız çıktı. Büyük işler yaptığını ve yaşlı kadını da maddi açıdan rahatlatacağını söyledi. Aşık olduğu 100 bin lira değerindeki arabasını sahtekar adam için sattı.

esra-erol-birgül-hanim

Arabasını sattıktan sonra parayı oğlunun hesabına attı. Ancak sahtekar Fikret parayı aldıktan sonra Birgül Hanım’ı her yerden engelledi. Birgül Hanım’ın çocukları ise bu olayı öğrendiğinde annesi uyardı. Ancak Birgül Hanım onları dinlemedi ve arabasından oldu.

Parasını Geri Alacak Mı?

Fikret Yıldız’a dava açan Birgül Hanım mağduriyetini gidermek istiyor. Evli ve çocuk sahibi Fikret Yıldız’ın eşiyle iletişime geçen Birgül Hanım bir sonuca ulaşamadı. Eşi de Fikret Yıldız’ı istemiyor. Sosyal medyadan kendisi yaşındaki kadınları kandırıp paralarını alıyor. Peki Birgül Hanım bu sahtekar adam nasıl kandı?

Çocuklarından Fikret Yıldız ile konuştuğunu gizleyen Birgül Hanım’ın arabasını satacağını ve parayı sahtekar adama vereceğini öğrenen kızı duruma karşı çıktı ancak engel olamadı.

Birgül Hanım mahkemeden sonuç almayı bekliyor.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir