Takip Edin

Esra Erol'da

Esra Erol’da Berna ve Mehmet Stüdyoda Karşı Karşıya Geldi

esra-erolda-berna-ve-mehmet-studyoda-karsi-karsiya-geldi

Esra Erol’da Berna ve dini nikahlı eşi Mehmet Ateş, büyük yüzleşme yaşadı. Berna, 15 yaşında Mehmet Ateş ile tanıştıklarını belirtti.

Esra Erol’da Berna ve Mehmet Ateş, stüdyoda karşı karşıya geldi. ATV ekranlarının en çok izlenen TV programı arasında bulunan Esra Erol’da tansiyon yükseldi.

Ayrıca Berna, Mehmet Ateş’ten 2 çocuğunun olduğunu ve kesinlikle çocukları nüfusuna almadığını söyledi. Küçük yaşta Mehmet ile evlendiğini söyleyen Berna, stüdyoda sinir krizleri geçirdi. Ayrıca çocuklarının hakkını aramaya geldiğini dile getirdi.

Bu iddiaların ardından Mehmet Ateş, ‘Çocukların yaşı küçük olduğu için nüfusuma alamadım. Çocuklarımı sokağa bırakmışım gibi lanse ediyor. Bu olayların ardından kavga ettik ve annesinin yanına kalmaya gitti. Ardından ben onu almaya gittim. Fakat ben sırf çocukların yaşı tutmadığı için nüfusuma alamadım.’ dedi.

Esra Erol’da Berna Şok İddialar Ortaya Attı

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyiciyi ile buluşan Esra Erol’da Berna şok iddialar ortaya attı. Berna 16 yaşında Mehmet Ateş ile evlendiğini belirtti. Ardından çocukları nüfusuna almadığını ve dini nikah kıydıklarını söyledi. Berna, ‘Mehmet çocuklara hiçbir şekilde sahip çıkmadı. DNA testi falanda vermedi. Ne söylüyorsa yalan söylüyor.’ dedi.

 

Bunun ardından Mehmet Ateş, ikinci çocuktan şüphelendiğini söyledi. Melisa’nın kendisine ait olduğunu söylemesi fakat ikinci çocuktan emin olmaması Berna’yı çileden çıkardı. Ateş, Berna ile çok kavga ettiklerini fakat çocuğun kendisine ait olduğuna dair DNA testi yatıracağını söyledi.

Mehmet Ateş, Çocuklarını Nüfusuna Almadı!

Küçük yaşta hayatlarını birleştiren Berna ve Mehmet Ateş, stüdyoda karşı karşıya geldi. Berna, ‘Ben haksız değilim ve Mehmet Ateş, çocuklarını nüfusuna almadı. Bana da nikah yapmadı. Ne çocuklarına nede bana sahip çıktı. Senelerdir dini nikah çatısı altında yaşadık.’ dedi.

Mehmet Ateş, DNA testinin sonucu çıkınca çocuklarına sahip çıkacağını belirtti. Bu durumda mahkeme açıp çocukları nüfusuna alacağını dile getirdi. Bunun üzerine Berna, dini nikahlı eşinin uyuşturucu satarak geçindiğini belirtti. Çocukların üzerinde hiçbir yasal hakkının olmadığını, çocuklarını onlara vermeyeceğini aksetti. Ardından Ateş, DNA testini beklediğini ve çocuklarını o zaman yanına alacağını ifade etti.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir