Takip Edin

Esra Erol'da

Esra Erol’da 15 Yıl Sonra Oğluna Kavuştu!

esra-erolda-15-yil-sonra-ogluna-kavustu

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da bugün izleyiciler göz yaşlarına hakim olamadı. Fatih Bey, 15 sene sonra oğluna kavuşacak.

ATV ekranlarının sevilen TV programı Esra Erol’da baba ve oğul bir araya gelecek. Yaklaşık 15 senedir oğlunu görmediğini söyleyen Fatih Bey soluğu Esra Erol’da aldı. Esra Erol uzun uğraşlar sonucunda Fatih Beyin oğlunun bulunduğunu açıkladı. İşte haberin detayları…

Esra Erol, 15 senedir oğlunu görmeyen baba Fatih Akyürek’e bir müjde verdi. Uzun süredir görmediği oğlunun bulunduğunu açıkladı. Duydukları karşısında gözyaşlarına hakim olamayan gözü yaşlı baba oğluna kavuşmak istediğini söyledi. Bu sözler karşısında Esra Erol dahil izleyiciler duygularına hakim olamadı.

esra-erolda-15-yil-sonra-ogluna-kavustu

Esra Erol’da 15 Yıl Yaşanan Özlem Sona Erdi…

ATV ekranlarının en çok izlenen programı Esra Erol’da 15 yıl yaşanan özlem sonra erdi. Ayrıca Esra Erol, Sabri olarak aradığı oğlunun isminin Onur olduğunu belirtti. Bunun dışında Fatih Akyürek, 4 yıldır evli olduğu eşinin de Sabri’yi aradığını, öz oğlu olmadığı halde kendisine destek verdiğini aksetti. Bu anlatılanlar karşısında göz yaşlarına hakim olamayan Esra Erol, Onur’un resmini ekranda yayınladı.

Esra Erol, Onur’un Bursa’da yaşadığını açıkladı. Bunun ardından baba Fatih Akyürek, oğlunun kendisini aradığını belirtti. Ayrıca oğlu ile uzun süre konuştuklarını ve oğlunun sesini duyduğu için çok mutlu olduğunu belirtti. Bunun ardından oğlunun kendisi ile görüşmek istediğini fakat oğlunun stüdyoya gelmek istemediğini belirtti.

Fatih Akyürek, ‘Oğlum beni gece aradı. Bu durum beni çok mutlu etti. Fakat benimle dışarıda görüşmek istediğini belirtti. Canlı yayına çıkmak istemiyor. Bende bu durumu anlayış ile karşıladım. Dışarda beni tanımak istediğini belirtti. Fakat Bursa’da bir düzeninin ve arkadaş ortamının olduğunu söyledi. Oğlumun düzeninin elbette bozulmasını istemem.’ dedi.

Oğlu ile 3 saat konuştuklarını fakat oğluna sarılmak istediğini belirtti. Şuan 18 yaşında olduğunu ve Esra Erol’a oğlunu bulduğu için teşekkürlerini iletti. Bu konuşmaların kendisini tatmin etmediğini çünkü oğlunun kokusunu içine çekmek istediğini belirtti. Fatih Akyürek, başka şartlarda oğlunu bulamayacağını belirterek, ‘Size çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde oğluma kavuştum.’ dedi.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir