Takip Edin

MAGAZİN

Ekrem İmamoğlu Ve Danla Biliç Bir Arada

ekrem-imamoglu-danla-bilic

Ekrem İmamoğlu ve Danla Biliç 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin bir araya geldi. Youtube fenomeni, röportaj şeklinde sohbet eden Ekrem İmamoğlu ile birlikte Instagram hesabı için fotoğraf çekti.

Ekrem İmamoğlu ve Danla Biliç 8 Mart Dünya Kadınlar Günü videosu hazırladılar. Youtube fenomeni Danla Biliç anlamlı günün anısına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nu kanalında ağırladı. Kadınlar hakkında sorular hazırlayan Biliç buluşma öncesinde takipçilerinden soru istedi. ‘Ekrem İmamoğlu’na ne sormak isterdiniz?’ başlığı altında takipçilerinden gelen soruları İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yöneltti.

Buluşma haberini daha öncesinde, ”8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde biz kadınlar için Ekrem İmamoğlu başkanımla bir araya geliyoruz, soruları birlikte hazırlayalım mı? Ne sormak isterdiniz?” notlu paylaşımla duyurmuştu.

Zor Soruları Cevapladı Mı?

Ünlü fenomen Danla Biliç, YouTube kanalı için daha önceden bir çok ünlüyü misafir etmişti. Ancak uzun zamandan sonra tek misafiri bu kadar merak uyandırdı. Ayrıca Ekrem İmamoğlu’nun katılacağını duyan milyonlarca ünlüden soru yağmuru geldi.

Buluşma sonrası fotoğraf paylaşan Bilic, gönderisine bu kez, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü için aslında her gün için başkanıma zor sordum, o cevaplarken zorlandı mi yakında Youtube’da yayında” notunu ekledi.

ekrem-imamoglu-danla-bilic

Ekrem İmamoğlu ve Danla Biliç’in Takipçileri Merakta

Danla Biliç’in(Damla Aktepe) sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşmasından hemen sonra takipçileri meraklı bir bekleyişe girdi. Magazin dünyası ise ayaklandı.

Danla Biliç YouTube platformunda makyaj videoları yayınlayarak ismini duyurmayı başarmıştı. Ancak videolarında dobra konuşma tarzını göz önüne seren Biliç’in bir çok ünlü ile yakın dostluğu var. Ece Seçkin, Gülnur Güneş, Cemalcan Canseven vb. ünlülerle samimiyeti kıskanılacak türden. Aynı zamanda hayvan haklarına saygı gösteren ve ayrıca bunu her fırsatta vurgulayan Danla’nın evinde, altıya yakın tedavi ettirip sahiplendiği kedisi var.

DANLA BİLİÇ KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile kitlelerin sevgisini toplamıştır.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir