Takip Edin

Survivor 2021

Dokunulmazlık Oyunu Oynandı! Survivor’da Yeni Bölüm

dokunulmazlık-oyunu-kim-kazandi-survivor-yeni-bölüm

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Adaların birleşmesinin ardından ilk eleme adayı da belli oldu. Ekranlarda izleyici karşısına çıkan TV programı Survivor’da dün akşamki bölümde ilk eleme adayı belli oldu. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyununu hangi takım aldı?

Dokunulmazlık oyunu oynandı. TV programı Survivor’ın yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu hangi takım aldı? Birleşme partisinin ardından ekrana gelen ilk bölümde heyecanlı anlar ekrandaydı. Yarışmada dokunulmazlığı ünlüler takımı aldı. Böylelikle gönüllüler takımı konseyde oylama yaptı. 29 Mart 2021 tarihinde ekrana gelen yeni bölümde; konseyde ismi yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan’ın oyları eşit çıktı. Böylelikle iki isim eleme adayı oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU SONRASI KİM ADAY OLDU?

Dokunulmazlık oyunu parkurunda kaybeden takım gönüllüler oldu. Gecenin sonunda yaşanan konseyde oylama yaptılar. İlk etapta yarışmacılar halktan gelen SMS oylamasına çıktı. Konseyde SMS’lerin ardından yarışmacılar da gitmesini istedikleri isimlere oylarını verdi. Oy sonuçlarına göre; ismi yazılanlar Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan oldu. Ancak Hanzade ve Aleyna Çalışkan aday oldu. Salı akşamı da yayınlanacak bölümle yeni bir aday daha ekranda. Yeni haftanın elenen ismi ise 1 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan programda ekranda.

dokunulmazlık-oyunu-kim-kazandi-survivor-yeni-bölüm

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM ALDI? 

Dün akşam ekrana gelen bölümde yarışmacılar dokunulmazlık oyununu kazanmak için adeta canını dişine taktı yarıştı. Ayrıca yarışmada kalabilmek için yarışmacılar ilk etapta avantaj oyununda yarıştı. Oyunda ünlüler takımından Batuhan ve Merve, gönüllüler takımında ise Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu parkurda yer aldı. Ayrıca ünlüler yarışma sonrası avantajın sahibi oldu.  Oyunda takımlar birer oyun kazanınca skor 9-9 oldu. Böylelikle dokunulmazlık bayrak yarışına kaldı. Yarışı ünlüler aldı. Böylelikle gönüllüler konseye gitti.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM ALDI?

Yarışmacıların keyifli anlar yaşadığı anlat bakalım oyununda eski yarışmacılar ve yeni yarışmacılar mücadele etti. Mert Öçal, Ardaha gibi geçtiğimiz sene yarışan isimler konuk oldu. Oyunu 7-0 Survivor 2021 yarışmacıları oldu. Böylelikle yarışmacılar oyun sonrasında çekilen özçekimi instagram hesabından paylaşabilme ödülünü aldı.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir