Takip Edin

DİZİ

Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Bölüm Tanıtımı Geldi! Mehdi Vuruldu!

dogdugun-ev-kaderindir-yeni-bolum-tanitimi-geldi

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm tanıtımı geldi. Merakla izlenen dizinin fragmanı, bombayı patlattı. Son bölümde vurulan Mehdi ölecek mi?

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm tanıtımı yayında. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde; Zeynep anneleriyle tartışırken silahlı saldırıya uğruyor. Ancak saldırganın korku vermek için havaya ateş açtığı ortaya çıkıyor. Saldırıda kimse yaralanmıyor. Ancak merak konusu olan tek durum saldırganın kim olduğudur. Herkesin aklında iki kişi vardır. Veysi veya mehdi olduğu düşünülen saldırgan aslında hiç akıllarına gelmeyen bir isim olduğu ortaya çıkmıştır.

Nermin saldırganın Mehdi olduğuna inanmaktadır. Ancak Zeynep bu düşüncelere karşıdır. Özellikle Mehdi’ye inanan Zeynep, Mehdi’nin suçsuz olduğunu bilmektedir.

Barış saldırı olayını söylemediği için Zeynep’e kızgındır. Artık araları iyiden iyiye gerilmiştir. Zeynep olayı şikayet etmek için karakola gider ancak barış Zeynep’i takip ettiği için arkasından kendisi de gelmiştir. Zeynep hayatına karışan herkese karşı tavır almaya başlamıştır.

mehdi-baris-zeynep

MEHDİ VE BARIŞ’IN BUZLARI ÇÖZÜLECEK Mİ?

Öte yandan ablası Cemile yaşananları duyup Mehdi’yi aramak ister fakat Mehdi’nin telefonu kapalıdır. Mehdiye ulaşamayan Cemile panikten ne yapacağını bilemez bir durumdadır. Sebebi ise Mehdi’nin artık bir suça karışmaması gerekmektedir. Mehdi’nin handa olacağını düşünen Cemile kardeşini orada bulur.

Olayları anlatırken gözden kaçırdıkları bir durum gelişir. Handa çalışan esnaflardan biri, telefonla birilerine haber vermeye başlamıştır. Ancak kime haber gittiği bilinmemektedir. Öte yandan Mehdi’nin korumalarından biri Mehdi’nin kuyusunu kazmaya başlamıştır. Ancak kimse bu durumdan şüphelenmez.

Olayları öğrenen Mehdi soluğu karakolda Zeynep’in yanında almıştır. Ne yazık ki Zeynep’i görür görmez ona sarılmıştır fakat Zeynep karşılık vermemiştir. Bu durumdan rahatsız olan Barış Mehdi’ye çıkışmıştır. Zeynep ise bu kargaşaya engel olmak için Mehdi’nin elinden tutup çeker ancak bu durum Barış tarafından yanlış anlaşılmıştır.

Artık saldırganın kim olduğunu öğrenmek için Barış ve Mehdi Zeynep’in evinin önüne gelmiştir. Saldırganın Ekrem olduğunu öğrendikleri sırada bir saldırı daha olmuştur ve ne yazık ki Mehdi Barış’ın önüne atlayarak kurşun yemiştir. Mehdi’nin düştüğü sırada Barış tarafından tutulmuştur.

34. Bölüm Tanıtımında Neler Yaşandı?

Zeynep ve Barış’ın ablası Özlem önemli bir konuşma yapacak. Özlem Zeynep’ten Barış’ın kendisine uygun olmadığını söylerek ondan uzaklaşmasını söyler. Özellikle ”Nermin’in yanında büyümüş olsan da asıl doğduğun yer senin kaderin!” diyerek Zeynep’in canını yakar. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 34. Bölümü  3 Mart Çarşamba günü TV8 ekranlarında.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir