Takip Edin

TV PROGRAMLARI

Didem Arslan Programında Beklenen Yüzleşme

didem-arslan

Didem Arslan beklenen büyük yüzleşmeyi sonunda ekranlara taşıdı. 16 yaşında kendisini zorla çalıştırdığını iddia ettiği kişiyle yüzleşti.

Didem Arslan Tv programında zorla çalıştırılan Zeynep programda konuştu. 16 yaşında babasını otobüste uyuttuktan sonra kaçan Zeynep, Çorum’da Vazgeçme muhabirleri tarafından bulunmuştu. Zeynep’in Didem Arslan Yılmaz’a yaptığı itiraflardan sonra kendisini kandırıp kullandığını iddia ettiği Elif canlı yayında konuştu ancak yüzünü göstermek istemedi. Elif, hakkındaki tüm iddiaları reddetti.

Bu işin içinde para olduğu gerekçesiyle genç kızı kandıran Elif suçunu itiraf etmiyor. Zeynep’e, yayında bile açıklanamayacak derecede kötü işler yaptıran Elif büyük tepki aldı. 2 çocuk annesi Elif Zeynep’i kandırıp para için yanına aldı. Ancak kendini aklamaya çalışan Elif, Zeynep’in 18 yaşındaki ablasına iftira attı. Olaylar karıştı.

didem-arslan

Para Karşılığı Çalıştırdı

Günlük para karşılığı erkeklerle birlikte olduklarını söyleyen Elif, Zeynep’e bu işi kendisinin yaptırmadığını söyledi. Ancak bu işi onların şebekesi aracılığıyla yaptıklarını söyleyen Zeynep doğruları anlattı.

Yayına katılan Elif Zeynep’in annesiyle konuşmaları sakladığını söyleyerek aileyi tehdit etti. Batuhan adında biaşka bir adamdan kiralık günlük ev tutmasını istedi. Çirkin işlerini o evde yaptı.

Gittikleri şehirlerde para karşılığı çirkin işler yapan Elif, bu iddiaları da reddetti.

Kayıp Zeynep Ailesine Kavuştu

Korku ve ümitle kayıp kızlarını arayan aile, Zeynep ile sosyal medya aracılığı ile iletişime geçti. 1 aydır kayıp olarak aranan Zeynep, Çorum otogarında ailesine kavuştu. Ardından Didem Arslan programda Zeynep’in yaşadıklarını dinledi.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir