Takip Edin

TV PROGRAMLARI

Çocuk İçin DNA Testi Yaptırdı! Didem Arslan Çok Şaşırdı!

cocuk-icin-dna-testi-yaptirdi-didem-arslan-cok-sasirdi

Show TV ekranlarının sevilen programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme; farklı sahnelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Çocuk için DNA testi isteyen Halil ‘e Eylem’in tepkisi ne olacak? Show TV ekranlarının sevilen TV programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme; yine şok edici olaylara ev sahipliği yaptı. Ayrıca yeni bölümde Eylem ve Halil arasındaki tartışma büyüdü.

Eylem DNA testi için hastaneye gittiklerini söyledi. Bunun ardından Eylem, ‘Ben kendimden emin bir şekilde gittin. DNA testini yaptırdım ve çıktım. Çocuğuma orada para uzatıyor. Bizi ortada bırakıp giden birinden para alacak kadar küçülmedim. Kendime güvendiğim için oradaydım. Benim sözüme inancı olmayan birine sırtımı yaslamam.’ dedi.

cocuk-icin-dna-testi-yaptirdi-didem-arslan-cok-sasirdi

Çocuk İçin DNA Testi İstedi, Ortalık Karıştı

Didem Arslan’da Halil’in ailesi çocuk için DNA testi istedi. Ayrıca Halil, ‘İlk önce şuna açıklık getirelim, DNA testini ben istemedim. Ailem istedi ve Eylem bana tepki gösteriyor. Çocuğumu sevmeme bile engel oldu. Hatta çocuğu bana karşı doldurmuşlar. Öpmeme dahi izin vermedi.’ dedi.

Bu açıklamalar üzerine ortalık iyice karıştı. Sinirlerine hakim olamayan Eylem, Halil’in kendisi ve eski eşini aynı anda idare ettiğini söyledi. Ardından kendisine yalan söyleyip ortada bıraktığını belirtti. Canlı yayına bağlanan Halil’in eski eşi Nermin, ‘Ben her şeyi silmeye razıyım. O kadını bırakıp yuvana, çocuklarının başına dön. O kadın seni sevmiyor ama ben çok seviyorum, seni bekleyeceğim.’ dedi.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir