Takip Edin

MAGAZİN

Can Yaman’ın İhanete Uğraması Sosyal Medyayı Salladı!

can-yaman-ihanette-ugramasi

Can Yaman’ın ihanete uğraması sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Ayrıca bu haberin ardından Can Yaman’ın yapacağı açıklama şimdiden merak ediliyor.

Can Yaman’ın ihanete uğraması magazin dünyasına bomba gibi düştü. İtalya’ya yerleşen ve orada spor spikeri Diletta Leotta’yla aşk yaşayan Can Yaman, hayatının şokunu yaşadı. Can Yaman’ ile ilgili ihanet iddiası ortalığı birbirine kattı. Spor spikeri Diletta Leotta’nın ünlü oyuncu Can Yaman’ı ABD’li bir işadamıyla aldattığı iddiası magazin gündemini salladı.

Can Yaman ve Spor spikeri Diletta Leotta’nın hayranları sosyal medyada terör estirdi. Bu iddiaların doğru olmadığını söyleyen sosyal medya kullanıcıları, ikilinin ilişkisinin devam ettiğini söyledi. İtalya’da yaşamaya başlayan Can Yaman, yeni dizi hazırlıklarına başladı. Sandokan dizisi için hazırlıklarına devam eden yetenekli oyuncu Can Yaman, magazin gündeminde de düşmüyor.

Diletta-leotta

Can Yaman’ın İhanete Uğraması Herkesi Şaşkına Çevirdi

İtalya’ya yerleşen ve orada spor spikeri Diletta Leotta’yla aşk yaşayan Can Yaman’ın ihanete uğraması herkesi şaşkına çevirdi. Yetenekli oyuncu ve spor spikeri Diletta Leotta’dan herhangi bir açıklama gelmedi. İkilinin hayranları ise sosyal medya üzerinden bu haberlerin asılsız olduğunu iddia ediyor.

Yaman, İtalyan televizyonunda yayınlanacak dizi için hazırlıklarına devam ederken, ortaya atılan aldatma iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. İtalya’ya yerleştikten sonra özel hayatı ile ilgili dikkatleri üzerine çeken Can Yaman, Diletta Leotta’ya evlilik teklifi etti.

can-yaman-kimdir

Can Yaman Sessizliğini Korumaya Devam Ediyor

Sandokan dizisi için İtalya’ya yerleşen Can Yaman sessizliğini korumaya devam ediyor. Ayrıca İddiaya göre Diletta Leotta’nın yetenekli oyuncu Can Yaman’ı ABD’li bir işadamı ile aldattığı iddia edilenler arasında yerini aldı. Fakat bu haberlerin asılsız olduğuna dair açıklamalar sosyal medyada gündem oldu.

İkilinin hayranları, Spor spikeri Diletta Leotta ve ünlü oyuncu Can Yaman’ın ilişkisinin devam ettiğini söyledi. Ayrıca İtalyan spikerin ABD’li sevgilisiyle öpüşürken fotoğrafları sosyal medyayı salladı. Yaman ve Diletta Leotta aşkındaki ihanet haberi hakkında ikiliden net bir açıklanma gelmemesi dikkatlerden kaçmadı. İkilinin hayranları Can Yaman ve sevgilisinin vereceği tepkiyi merak ediyor.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir