Takip Edin

DİZİ

Cam Tavanlar Oyuncu Kadrosu İçin Sürpriz İsim! Yakışıklı Oyuncu Kadroda

cam-tavanlar-yeni-colum-kesintisiz-full-izle

Cam Tavanlar oyuncu kadrosu için yeni bir isim daha ekledi. Dizi, Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan yeni diziler arasında yer almakta. Ardı ardına birçok dizinin fişini çeken kanal; yeni diziler ile izleyici karşısına çıkacak.

Cam Tavanlar oyuncu kadrosu yeni sezona damga vurmaya hazır. Cam Tavanlar dizisinin yayınlanması ile yeni diziler Show TV ekranlarında yerini alacak.

Fehmi Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturmakta olduğu dizinin senaryosunu da; Meriç Acemi kaleme almakta.

cam-tavanlar-oyuncu-kadrosu-uyku-ates-kimdir

Ayrıca dizinin kadrosuna yeni isimler de katılmaya devam etmekte. Son olarak genç ve başarılı oyuncular arasında yerini alan Utku Ateş’de dizi ekibinde yerini aldı.

Cam Tavanlar’ın Konusu Nedir?

Cam Tavanlar’ın hikayesi ile de oldukça dikkat çeken bir yapım olacak. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosu da geniş bir durumda. Birbirinden başarılı isimler yer almakta.

Dizi ekibine yeni bir isim daha katıldı. Gazeteci Birsen Altuntaş sosyal medya hesabından duyurdu.

Diziye yeni katılan isim Utku Ateş oldu. Ayrıca genç oyuncu, İskender karakteri ile izleyici karşısında yerini almaya hazırlanmakta.

utku-ates-cam-tavanlar-dizisi-icin-kollari-sivadi

Cam Tavanlar dizisinin yapımcılığını da OJO Pictures üstlenmekte. Ayrıca dizinin başrollerinde son olarak Çukur dizisi ile ekranlarda gördüğümüz, Celasun karakterine hayat vermiş olan başarılı ve genç oyuncu Kubilay Aka yer almakta.

Kadın başrol oyuncusu olarak da, son olarak İçerde dizisi ile izleyici karşısında yerini almış olan Bensu Soral var.

Dizinin hikayesi de oldukça dikkat çekici. İş hayatında kendi çabası ile yükselmekte olan bir kadın ve sırf erkek olduğu için birçok kapının kolaylık ile açıldığı rakibi Cem.

Ayrıca ikili arasında tatlı, sert yarışın intikam, aşk ve rekabet gibi temaları da içerisinde barındırarak izleyici karşısına çıkartacak. Ayrıca dizinin ilk tanıtım görüntüleri de yayınlandı.

Romantik tanıtımda Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın uyumu dikkatleri çekmekte.

Dizinin kadrosuna son olarak da Utku Ateş katılmış oldu. İskender karakteri ile ekranlara gelecek oyuncunun performansı da merakla beklenmekte.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir